Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı | Borclanma yetkisi alindi - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı | Borclanma yetkisi alindi

Cevap: Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı

Bu Altay'li kulüpten ihraç edilmeli, adam yillardir yönetime giremedigi için büyük bir kuyruk acisi çekip, sürekli kuduz köpekler gibi saldiriyor.. Terbiyesiz herif..

TimurKUBAN Timur KUBAN

Yonetimimiz sahip olunabilinecek HER yetkiye sahip... Haydi hayirlisi...

Ünal Aysal:"Ligin şuan geldiği durum transfer konusunda bizim tekrar gözden geçirmemizi sağladı.15 temmuzu bekliyoruz.Benim gördüğüm orta saha ve forvet olmak üzere 2 adama daha ihtiyacımız var.Transferde har vurup harman savurmayacağız."

Kemer sıkma politikası yerine açılarak batarız ya da çıkarız. Denenen bu. Ama olası bir başarısızlıkta geri dönüşü çok zor olacak. Ama başarı durumunda işe yarayacak bir olay. Adnan Polat 3 senede borçları bitirecekti. Şimdi Ünal Aysal o sistem yerine, daha çok borçlanıp hem vadeyi genişletecek, hem de kısa vadede cebinde parası olacak. Buraya kadar herşey güzel, ama bunu yaparken;

Hisseleri satarsa, Rivayı satarsa, nefretim olacaktır. Kendisini hiçbir zaman desteklemiyeceğim. Borçlanarak hallederse de gidip elini öpeceğim..

Buna gerçekten inanıyor musun?:eek: Neyse şakadır şaka..

Sn. Ünal Aysal; Çok ciddi bir çalışma dönemi geçiriyoruz Forlan Drogba önemli oyuncu fakat kontratları devam ediyor bazılarının eşleri bazılarının klupleri sorun oluyor yıldız transfer yapmak kolay olmuyor bir orta saha bir forvet alacağız

Sn. Ünal Aysal; Madrid 3 oyuncuyu bize satmakla karar almış dı taraftar baskısı bunu olumsuzlaştırdı

Artık herkese tek tek yazmak sıkıldım. Görüşlerimi belirttim. Anlayan arkadaşlar var çok şükür. Bundan sonra tartışmanın anlamı yok. Bilgisayara çok hakim biri değilim hızlı olamıyorum ve gecikiyorum cevap vermekte. Bizim burada konuşmalarımız sonucu değiştirmeyecektir ama hepimizi ortak bir paydası ve amacı varsa o da Galatasaray ve Galatasaray adına dualarımız iyi niyetlerimizdir. Her ne olursa olsun Galatasaray ın şanlı ve şerefli tarihini sürdürmeli kararlarını bu yönde vermeli ve bizlerinde sonsuz desteğiyle Ünal Aysal başkana ve ekibine yürekten güvenmeliyiz.

İstemeden kırdığım olduysa özür dilerim.

Bence Ünal Aysal'ın tek hatası, gereğinden çok daha fazla iddialı açıklamalar yapmasıdır. Umarım kulübümüz için hayırlı olur. Ünal Aysal'a güveniyoruz..

Ünal Aysal:"Ligin şuan geldiği durum transfer konusunda bizim tekrar gözden geçirmemizi sağladı.15 temmuzu bekliyoruz.Benim gördüğüm orta saha ve forvet olmak üzere 2 adama daha ihtiyacımız var.Transferde har vurup harman savurmayacağız."

Ne yani? Fenerbahce düserse dandik futbolcu mu alacagiz? Bu mudur yani? Bu aciklamadan pek birsey anlamadim.

15 temmuzu niye bekliyoruz ki?Yoksa fenerden adam mı alacağız?:D

Bu açıklamalar gerçek mi yav ?? 15 temmuzu bekleyecez filan eğer öyle dediyse hiç transfer yapmayalım..!!!

Üst Alt