Olağanüstü Seçim Genel Kurul Toplantısı | Ünal Aysal Yeni Başkanımız - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Olağanüstü Seçim Genel Kurul Toplantısı | Ünal Aysal Yeni Başkanımız

Cevap: Olağanüstü Seçim Genel Kurul Toplantısı | 14 Mayıs | 10.00 | GSTV

ronaldinho ya hayir diyeniniz olurmu? bence alsak süper olur hemde fb ye kapak olur

Acaba Mehmet başkan ne zaman açıklayacak şu anlaştığı oyuncuları .. Bence yarın açıklasın biz de bilelim kim gelecekmiş :):eek:

Ne olurdu şu seçim pazar olsaydı da bizde rahat rahat takip etseydik.Ful iş var yarın.Nasıl takip edecez arkadaş şimdi seçimi.?

cambiasso miladini doldurdumu? yapma renkdas.adam süper bir orta saha.hani cok istedigimiz biglia varya,onu 10a katlar, 5 le carpar:)

Az önce Ntvspordaki soru cevabı izledim aynı secim mevzularında döndügü gibi herkes birbirinin acıgını yakalama pesinde ama nedense Ünal aysala karsı bir cephe alınmıs gibi bi izlenim bıraktı bende herseye ragmen bende cogunluk gibi Aysalın kazanıcagını düşünüyorum ama özellikle turgay kıranın projelerinden faydalanması gerektigini düşünüyorum ayrıca lafta kalırmı kalmazmı bilinmez ama listesindeki adayın yaptıgı özellikle ortadogu güney amerika falan fıstık olayı hosuma gitti

Sandiklar saat 15 den sonra mi acilmiya basliyacak?

Ozaman sabah erkenden kalkmaaya gerek yokmus?

geçen adnan öztürk ve adnan polat'ın yarıştığı seçimlerde, ben oyumu adnan bey'e verdim diyip giden kimdi ya :)

Sandiklar saat 15 den sonra mi acilmiya basliyacak?

Ozaman sabah erkenden kalkmaaya gerek yokmus?

Evet. Heyecan 15´den sonra baslayacak. Polat Öztürk secimindeki gibi olmasini istiyorum. Herkes nöbetteydi. ISte Öztürk yakaladi, Polat arayi acti, 3. sandik, 5. sandik acildi, sonuclar vs :) Süperdi. Yine öyle olsun

Tesekkürler.

Bende sabah 9 civari kalkmayi düsünüyordum yahu. :)

Üst Alt