Olcan Adın İçin Baskı Var! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Olcan Adın İçin Baskı Var!

Cevap: Olcan Adın İçin Baskı Var!

Baskı var yazınca başlıkta; bu sözler G.antep bşk. na ait sandım ve şu cevabı verecektim;

"FB nerdeyse silah zoruyla ve tehditle transfer ederken ne basın ne klüp gıkı çıkmıyor ; Galatasaray sadece ısrarcı davranıncamı bunun adı baskı / zoralım oluyor"

olcan fenerli veya degil benim icin önemli degil benim icin sari kirmiz parcali icinde ne yapiyorsa önemli fener genc takim da bir Tane Galatasarayli cocuk vardi sonra bizim genc takima geldi benim icin sorun yok arkadaslar.

Aydın Karabulut :b5:

aydın gerçekten çok yetenekli .bigün patlama yapıcak bi takımda elbet. ama aydın gibi güçlü ve teknik.. süratli bi oyuncu bulmak zor.gökhan töre onun sağ kanat versiyonu .ama gökhanın oyun görüşüde iyi. umut koçine dikkat ettin mi hiç ?bence o da yetenekli. kayserideyken bi maçına denk geldiysen farketmişsindir.keza umut sözen vardı. 2008 - 2009 sezonunda sivasa gol atmıştı. o da teknik gerçekten yetenekli biri.

Olcan bence cok iyi transfer olur.Yabancı futbolcu transfer edip,uyum sorunu gibi riskler alacagımıza,kendi icimizden birini transfer etmek cok daha mantıklı olur.

Hakan balta ile emre çolağı baya doğrulttu sinyor terim :ka21: Hurdaları zorda kalmayınca oynatmıyor bile.İlk fırsatta çıkarır elinden.

Cevap: Olcan Adın için baskı var!

muslera

eboue semih ujfalusi taiwo

tore selcuk melo olcan

sercan elmander

=> min. şampiyonlar ligi çeyrek final

Minumum Şampiyonlar Ligi grup sonuncusu,maksimum Şampiyon Ligi grup 2.cisi,büyük ihtimal grup 3.cüsü.CL'de başarılı olmak çok zor.Ancak Lille,Cska,İnter gibi senenin lesh takımları bir araya gelirse gruptan çıkarsın onda da 1.lik yine garanti değil,CL'de grup 1. olmazsan da Barcelona,Madrid,Chelsea,Arsenal,United(bu sene hariç) ,Bayern Münih gibi 2 gömlek üstün takımlar gelir Çeyrek final için 4 takla atarsın,5.cide yine boğulursun.Ayrıca CL'de 2.tur veya çeyrek final oynayacak kadro 4-4-2 de ancak 4-3-3 oynar,tek forveti asla Elmander olmaz,kanadında da beğenmeme rağmen Olcan olmaz.Semih de oynadığı ilk 1-2 sene çok sırıtır(Bülent gibi).

That's all.

Üst Alt