Olcan Adın Özel Açıklamalarda Bulundu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Olcan Adın Özel Açıklamalarda Bulundu

Cevap: Olcan Adın Özel Açıklamalarda Bulundu

Bıktık bu klişe cevaplardan hep aynı dava

Ben bu kulubun kontratlı oyuncusuyum filan. Geleckese gelsin :)

Beşiktaş ara transfer dönemine müthiş bir takasla başlamaya hazırlanıyor.

HOLOSKO İLE TAKAS EDİLECEK

Kartalbakis.com'un edindiği bilgiye göre siyah beyazlı yönetim bir türlü beklenen verimi alamadığı Filip Holosko'yu takasta kullanarak büyük ses getirecek bir transfere imza atmak üzere.

DİKKAT ÇEKEN YERLİ BİR YILDIZ

Türkiye liginin dikkat çeken Türk yıldızlarından biri olduğu öğrenilen bu süpriz isim ile Slovak futbolcunun takas edilerek kadrodaki yabancı sayısının da azaltılması amaçlanıyor.

KISA SÜRE İÇİNDE AÇIKLANACAK

Bu oyuncunun siyah beyazlı takımın hücum gücüne önemli katkı yapacağı ve taraftarı ayağa kaldıracak bir isim olduğu öğrenildi. Yönetim bu süpriz transferin netleşmesinin ardından kamuoyu ile paylaşacak.

Kartalbakisi.com özel haberidir.

Erdem Ulus'a gore Olcan.

atakan kurt

Arkadaslar olcan artı ozan ıpek haberlerı su an ıcın dogru degıl.kulupler arasında hıc bır gorusme olmadı.

özellikle türk oyuncularda kadro derinliğinin sağlanması açısından iyi hamle forma şansınıda bulacağını düşünüyorum en azından bu sezon

Antep Olcan'ı maddi krizde olduğu için satmıyor mu? Neden kafa kafaya takasa yanaşsın? Sıcak parayı tercih edeceklerdir.

Galatasaray, Gaziantepspor forması giyen Olcan Adın'la büyük ölçüde anlaştı. Sol kanat forması giyen Olcan Adın için 3.5 Milyon Euro + Aydın Yılmaz yada Çağlar Birinci verilecek.

Maddi sıkıntılar çeken Gaziantepspor ile anlaşmalar büyük ölçüde bitti. Büyük aksilik olmazsa Olcan Adın, hayırlı olsun. Öte yandan yerel basından konuştuğumuz isimler bu transferin gerçekleşeceğini söylediler. Detaylar sayfamızda olacak..

Galatasaray Gazetesi.

Üst Alt