# Olcan Adın - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Olcan Adın

Cevap: # Olcan Adın

Zannetmiyorum çok uçuk bir rakim isteyeceklerini... zor durumdalar zaten, çok fazla para harcadilar gelirlerine göre...

Olcan Reyes'ten az maas alir.. ikisi'nin maliyet'i az çok ayni olur.. Olcan yerli ve formda.

İnşallah! Ben gelmesini isterim de feci fiyat biçiyorlar adamlar azıcık kendini göstere oyuncuya.

İnşallah! Ben gelmesini isterim de feci fiyat biçiyorlar adamlar azıcık kendini göstere oyuncuya.

Yalniz Olcan geçen yil'da çok iyi bir performans gösterdi.. Olcan'dan fazla skor'a katki yapan yerli kanat oyuncusu aklima gelmiyor..

Ozan Ipek, Volkan Sen, Yigit Gökoglan vs gibi isimlerle bir tutulmasin Olcan..

Bu üç adam sadece 442 kanat'i olabilir.. ancak Olcan 4231/433 kanat'inda da oynayabilecek yeteneklere sahip..

Ziya Şengül de az önce duyum aldığını Galatasaray'ın Olcan'ı almak için çalıştığını söyledi. Eğer Ziya Şengül bile söylediyse olay ciddidir ve takas ile birlikte 3,5 gibi bir rakama olayı bağlarız gibime geliyor.

antep zaten mali açıdan bitmiş durumda . takas ve üstüne parayla makul bir fiyata bağlarız

4-4-2 oynayacaksak yerli olarka olcan iyi olur. Olcan içeri girerek savunmaya yardım etmeyide seviyor. Sadece sol çizgiyi kullanan bir oyuncu değil. İçeri doğruda kat edebiliyor. Kazım yerinede Reyes gelirse iyi olur.

kesinlikle gelmeli. adam kac senedir futbolunun üstüne koyuyor. istikrar abidesi. üst düzey topcu olmayabilir. ama acıkta cok işimize yarar.

Yıllar önce Arda yeni yeni piyasada isim yapmaya başladı sıralarda fenerin bir hazırlık maçında izlemiştim Olcan'ı. İnanılmaz yetenekli olduğunu hemen belli etmişti ve hatta sonraları çok şaşırdım bu adam nasıl olurda fenerde oynayamaz diye. Sonra Gaziantepe gelince çok sevindim defalarca çıplak gözle izleme fırsatım oldu. Tribünlerin en çok sevdiği isimdir Olcan Adın Gaziantep'de. Olcan'nın performansı ile Antep'de yükselmeye başlamıştı geçen sezon tabi Cenk , Wagner , Sosa , Popov da formdaydı.

Kısacası Olcan kendini bize kendisini ispatlayacak bizimde kendisini benimseyeceğimiz birisi. Umarım gelir.

Terim: Şuan yabancıdan ziyade, Türkiyeden yerli gençleri istiyoruz. Kesin alırız demiyorum klüpleri verirse almak istiyoruz.

Reyese soğuk bakıyor..Sezon başında gelse olurdu dedi.

Üst Alt