# Olcan Adın - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Olcan Adın

Cevap: # Olcan Adın

Artık parası ne kadarsa verip alacağız bunun kaçarı yok.Sonuçta 10 tane yabancı oynatamıyoruz.Olcan'ı ve mümkünse Gökhan Töre'yi muhakkak almalıyız.Aslında Olcan'ı da çok beğenen birisi değilim ama başka alternatif de yok gibi.

töre

hamit

olcan

mervan celik (hic izlemedim ama bonservisi yok denenebilir)

iyi bir yabanci golcü tamamdir.lisandro lopez-drogba gibi ;)

töre

hamit

olcan

mervan celik (hic izlemedim ama bonservisi yok denenebilir)

iyi bir yabanci golcü tamamdir.lisandro lopez-drogba gibi ;)

Mervan'ı ben izledim hiç merak etme Olcan'ı katlar. Doğrudur bonservisi yok aslında sezon başında alınmak üzereydi ama sözleşmesi Aralık'ta bittiğinden ve menejeri olacak herif imza parası istediğinden almadılar.

Bildiğim kadarıyla kulüpten oyuncuyu takip edenler bu şartlarda alınmamasını önermişler pahalı demişler.

Mervan'ı ben izledim hiç merak etme Olcan'ı katlar. Doğrudur bonservisi yok aslında sezon başında alınmak üzereydi ama sözleşmesi Aralık'ta bittiğinden ve menejeri olacak herif imza parası istediğinden almadılar.

Bildiğim kadarıyla kulüpten oyuncuyu takip edenler bu şartlarda alınmamasını önermişler pahalı demişler.

aralıkta sözleşmesi bitiyor acaba alırmıyız devre arasında. aydını gönder gitsin en azından alternatifi sağlam bir kadro olsun?

not: videodan adam seçmem ama yeteneği olduğu belli.

yeni videosunu yapmışlar

[video=youtube;mCXcPx5Y5Xs]https://www.youtube.com/watch?v=mCXcPx5Y5Xs&feature=related[/video]

Kesinlikle Baytar'dan daha yetenekli değil.En iyisi felan da değil ilk 5 belki.Ama gelirse itiraz etmeyiz sonuçta yerli

adam gibi oynadıktan sonra oyuncu ha fenerbahçeli olmuş ha beşiktaşlı ha strumgraz lı takıma katkı vericek herkese kapımız açık olmalı

Olcan'a 2 milyon Euro

Kadrosunu genç ve başarıya aç oyuncularla güçlendirmek isteyen Aslan, Gaziantep'in yıldızı Olcan Adın için 2 milyon Euro artı Aydın ya da Çağlar'dan birini feda etmeye hazır...

Devre arasında takıma takviye yapmayı düşünen ve Türkiye’deki oyuncuları da listesine dahil eden Galatasaray’da ön plana, Gaziantepspor forması giyen Olcan Adın çıktı. Trabzonspor karşılaşmasının ardından genç ve başarıya aç yerli oyuncuları almak istediklerini vurgulayan teknik direktör Fatih Terim’in, Olcan’ı da Sarı-Kırmızılı ekipte görmeyi arzu ettiği öğrenildi. Süper Lig’de liderlik koltuğunda oturan Aslan’ın, 26 yaşındaki sol açık için 2 milyon Euro’yu gözden çıkardığı öğrenildi. Antep’e bu parayı vermeyi göze alan Sarı-Kırmızılılar’ın ayrıca Aydın Yılmaz ya da Çağlar Birinci’den birini de, bu ekibe göndereceği öğrenildi.

Serdar Aziz de gündemde...

Teknik ekibin Olcan’ın yanı sıra listesine aldığı isimlerden birinin de, Bursaspor’un 21 yaşındaki savunma oyuncusu Serdar Aziz olduğu öğrenildi. Yeşil-Beyazlı formayla başarılı bir sezon geçiren Serdar’ı, Terim’in çok beğendiği belirtildi. Toulouse’da oynayan Umut Bulut’un ise forvet hattı için düşünüldüğü, ama Fransızlar’ın milli futbolcuyu satmasının çok zor olduğu bildirildi.

Raşit Altun

kesinlikle alınmalı 11 için de olur rotasyon için de olur Türkiyede alabileceğimiz iki tane yerli kanat oyuncusu var ozan ve olcan. ozanı almak da reyesi almaktan daha zor:) olcan mükemmel bir alternatif

Üst Alt