# Olcay Şahan - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Olcay Şahan

Cevap: # Olcay Şahan

Beyler 1 milyon €'nun hesabını yapmayın yav :)

Zaten Arda Turan'ın takımı Uefa'ya kaldığı için 500 bin €, Centilmenlig'de de 3.cü olduğumuz için 500-600 bin € geldi..

Yani bedava transfer :)

Ben olsam ben de transfer etmem ama bir özelliği var ki demek takıma aldık

Hiç izlemedim, adını da pek duymadım. İstatistikleri çok iç açıcı değil, yaşı pek genç sayılmaz. O yüzden fazla bir beklentim yok kendisinden. Görünüşe göre 3. sınıf gurbetçi oyuncu. 1. ve 2. sınıflar için Hamit, Nuri, Gökhan Töre, Serdar Taşçı, Ömer Toprak, vs. Bize bu klasmanda yerli oyuncular lazım. Umarım Olcay da Galatasaray'daki performansıyla bu mertebeye erişebilir. Ya tutarsa transferi olarak görüyorum şimdilik.

Kim lan bu diyenler, ilk önce Türkiye´de kac tane kaliteli futbolcu olduguna bir baksin, ondan sonra Bundesliga futbolcusunu kücümsesin. Türkiye´nin star yaptigi Tuncay dakika alamadi oralarda. Birakacaksiniz bu havalari.

Bundesliga futbolcusunu kücümseyeceksen, Türkiye´nin son 10 yilda kac tane yildiz futbolcu cikarttigina bakacaksin. Türkiye Milli takimlarinin Almanya´da dogup yetismis oyunculara adeta salya sümük yalvardigini da unutmayacaksiniz.

Gerci Hamit´e gereksiz diyenlerin Olcay´i begenmesini de bekleyemeyiz dogru.

3.-4. liglerden gelip, bugün büyük takimlarda oynayan gurbetci futbolculari da biliyoruz. Birakin Bundesliga´yi yani.

Örnek: Hasan Ali Kaldirim, Serdar Kesimal, Hursut Meric (Amatör), Hakan Balta vs.

Baris Özbek bile 3 sene banko oynadi bizde yahu. (Capsiz olmasina ragmen 2008 sampiyonlugunda katkisi vardi baya)

Kisacasi, Almanya altyapisi olan herhangi bir futbolcu, Türkiye icin fazladir. Star olacak demedik, alternatif olacak dedik

aynen katiliyorum renkdas

ama türk milli takimi yazalim

su türkiyelilik bopculuk oynuna gelmeyelim

bilinc altina yerlesiyor

Beyler 1 milyon €'nun hesabını yapmayın yav :)

Zaten Arda Turan'ın takımı Uefa'ya kaldığı için 500 bin €, Centilmenlig'de de 3.cü olduğumuz için 500-600 bin € geldi..

Yani bedava transfer :)

Ben olsam ben de transfer etmem ama bir özelliği var ki demek takıma aldık

yigit sercana rieraya verilen para yazik

Pino,Culio,Yigit ,Sercan,Riera ,Stancu,Kazim bunlarin hepsi giderse dogru bir Transfer olur yoksa bu isimlerin 2si kalirsa cok gereksiz olur cünkü

Engin ,A7,Emre,Culio ,Pino ve 2 yeni Transer Hamit ve Hoilett diyelim o zaman da Cok gereksiz olur

Daha dogrusu o az görülen 1.000.000 € a cok yazik olur

carrusa türkiye ye uyum mu sağlayamadı,nerde oynuyor şimdi peki,kiralık gittiğinde gittiği yerde çokmu iyi oynadı,ya defansı sıfır fizik kuvveti sıfır olan bi adamdı carrusca 2 çalım yapınca iyi adam oluyorsa 2.lig doluadam var öyle,neyse uzatmayımda gerçekten oaz görülen 1 milyona yazık olacak eğer alınırsa

[video=youtube;S6nNFRPeky8]https://www.youtube.com/watch?v=S6nNFRPeky8&list=UUZViKX_LJ_Zoys1hfacXnPg&index=8&feature=plcp[/video]

Üst Alt