Olympiakos Volos ve A.O.Kavala 4. Lige düşürüldü! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Olympiakos Volos ve A.O.Kavala 4. Lige düşürüldü!

Cevap: Olympiakos Volos und A.O.Kavala 4. Lige düsürüldü!

cok ilginc, eski yöneticilerle (baskan, falan, sike yapanlar yani) olan tüm iliskileri kestigini ispatlayamamis 2 takim, bu yüzden ceza vermisler, anlamadim.

Bizde fb için eksi puanla başlama bile çok görüldü, eksi puan olma durumunda da önlem alındı : Play Off

4. lige düşmüş ama 4. lig birincisi ile 1. lig birincisi play-off oynayacakmış

Basligi sevdim, Almanca Türkçe karisimi :)

UEFA Türkiye'ye karismayacak anlasildi.. 38 Saat sonra Sampiyonlar Ligi Kura çekimi var.. Düsürme veya ihraç olsa bugün olurdu.. Bide üstüne Play Off olayi onaylandi.. Emin olmasalar bu karar bugün alinmazdi..

Ben Taxicuyim. Dün bir müsterim ile aramizda su dialoglar geçti.. Saadece ilk cümleleri yazacagim gerisi çok uzun.. Detaylarinda Türkiyedeki Kulüplerin ve Yayinci kurulusun pisliklerini anlattim adama..

Müsteri: Sende futbolu seviyormusun..?

Ben : hemde çok...

Müsteri : iyi.. Hangi Takimi tutuyorsun..??

Ben : Galatasaray..

Müsteri: çok güzel, en azindan o sike olaylarina karismayan tek takim..

Ben : demek seninde haberin var olaylardan...

Müsteri : kimin yokki..

Ben : inanirmisin Juventus olayindan daha beter, daha çok deliller var ama Federasyon bisey yapmiyor sezon basliyor.

Müsteri : Rezalet gerçekten....

.

.

.

Dilil yok

Saygıyla ANIYORUM kendisini

14907.jpg

Eğer şike olaylarına fb karışmamış, sadece sivas, eskişehir olsaydı, Erman Kuzu 4 temmuzda bu takımları cehennemin dibine düşürmüştü. 4 temmuz günü sabah ezanı okunmadan canlı yayına koşar, saatlerce federasyonun adaletinden bahsederdi.

Üst Alt