Ömer Bayram, Sahalardan 1-1.5 Ay Uzak Kalacak - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ömer Bayram, Sahalardan 1-1.5 Ay Uzak Kalacak

hayırdır yahu amatör mustafa cengiz mi akraban yoksa dolmuşcu apo mu hiç bir eleştiriyi kabul etmiyosun???

Yok da her gelen yonetimin her gelen td nin rahat birakmadan surekli ve artik abarti sekilde elestiriliyor olmasindan rahatsizim

Canaydindan polata aysaldan dursuna simdi cengize

Hamzadan rikoya tudora .. 3 mac 0 ceksin terime ..

Taraftar gider tribunde ekran basinda destegini verir , zaman zaman tepki ve elestirisini de gosterir ama her iste her olayda surekli vir vir konusup is yaptirmaz hale getirmez yonetimini teknik ekibini

Hatasiz yonetim filan tarzi bir insan grubu varsa tesbit edip onlari goreve getirelim

Ama fbjk lilere hissettirmeyelim cunku onlar da kendi yonetim ve teknik ekiplerini topa tutmakla mesgul

Turkiyede herseyi en iyi taraftar bilir , camiasi farketmiyor

Yok da her gelen yonetimin her gelen td nin rahat birakmadan surekli ve artik abarti sekilde elestiriliyor olmasindan rahatsizim

Canaydindan polata aysaldan dursuna simdi cengize

Hamzadan rikoya tudora .. 3 mac 0 ceksin terime ..

Taraftar gider tribunde ekran basinda destegini verir , zaman zaman tepki ve elestirisini de gosterir ama her iste her olayda surekli vir vir konusup is yaptirmaz hale getirmez yonetimini teknik ekibini

Hatasiz yonetim filan tarzi bir insan grubu varsa tesbit edip onlari goreve getirelim

Ama fbjk lilere hissettirmeyelim cunku onlar da kendi yonetim ve teknik ekiplerini topa tutmakla mesgul

Turkiyede herseyi en iyi taraftar bilir , camiasi farketmiyor

doğru yapılanlar nasıl savunuluyosa yanlışlarda elbet eleştirilecek aynı şeyi sana da tavsiye ederim yanlışı savunarak üstünü kapatarak halledemezsin

Mevzu forvet alinmamasini elestirmek noktasinda kalmali . Kalmiyor

Yonetimin tek gorevi transfer tek transfer de forvetmis gibi bu mevzu genele yayilarak uzatildikca uzatildi

Bayginlik verdi forvet muhabbeti

GS Yönetiminden Ömer Bayram’ın 1.5 ay forma giyemeyecek haberine açıklama; Sadece ayağı burkuldu. Milli ara sonrası çalışmalarda olacak.

futbol arena yazmıs

Nagatomo (nazar değmesin) kemik gibi. Kupa maçlarına da daha var zaten. Önemli bir durum değil. Ayak burkulması diyorlar. Milli aradan sonra takımla çalışır.

Böyle seyleri görünce insan üzülüyor keske hasta galatasarayli bir zengin is adami külübü satin alsa. arkadas gelen yönetim gideni aratiyor , adamlar babalarin ciftligi gibi kulaniyor galatasarayi, transferin son gününde laf olsun diye transfer yapiyorlar oda gecikmesin diye saglik kontrölü olmadan, dogal olarak da adam sakat cikiyor masallah yiyin oglum yiyin nasil olsa kimse karsimyor

Son gün transfer yapılmaz, niye yapılmadı denir.
Transfer yapılır, sakat çıkar, sakatlanır.

Taraftar desen, adam asmaya, kesmeye hazır, bekliyor.Bu zihniyetle hiçbir şey olmaz.

Üst Alt