ömer faruk beyaz - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ömer faruk beyaz

uzun zamandır böyle kaliteli bir gencin videosunu izlememiştim.

bencil diyenler olmuş ama değil.. sadece oynadığı klasmanın çok üstünde futbol oynuyor.

2312323.JPG

fenerin yerinde olsam, 2-3 farkla öne geçtiğim maçlarda as takımda denerdim..

123.jpg
@Uğur İz

Tarihlerinde altyapidan cikardiklari tek oyuncu mujdat yetkiner.

Omurleri GS i taklitle gecti.

Kuruluslari bizi taklit. Zaten kurucularinin 1 tanesi GS li oldugundan 2 sene evvel onun ismini kaldirdilar web sitelerinde kuruculari arasindan.

Bizim lisemiz var diye lise kurdular.

Universitemiz var diye herifler donsuz kiclarini satmis universite kuruyorlar.

Bir ara biz romen oyuncularla basarili olduk diye gidip romen oyuncu aldilar.

Ya biz Adrian illie yi aldik diye gidip kardesini sabin ilie yi almis camia bunlar.

Altyapidan encok oyuncu cikaran kulubuz diye simdi ali koc da altyapi muhabbeti yapiyor.

Ama kuruldugu ilk gunden beri "Çakma Galatasaray" olmaktan oteye gidemiyorlar camia olarak ! :)

uzun zamandır böyle kaliteli bir gencin videosunu izlememiştim.

bencil diyenler olmuş ama değil.. sadece oynadığı klasmanın çok üstünde futbol oynuyor.

Ekli dosyayı görüntüle 39113

fenerin yerinde olsam, 2-3 farkla öne geçtiğim maçlarda as takımda denerdim..

Ekli dosyayı görüntüle 39114
@Uğur İz
yalnız yanlıs yere bakmıssın.bu cocuk u17lerle oynuyo.u 19da oynasa zaten ezilir.1548415999936.png

ayriyeten ömer u17deyken mustafa kapı u21de oynamaya basladı.ömerden 1 yas büyük sadece.

Mustafa Kapı ile aşağı yukarı yakın potansiyelleri var gibi. Ömer Faruk daha klasik on numara top kontrolü iyi topla da hızlı patlayıcılığı var. Bizim Kapı bunun kadar renkli oynamıyor daha çok 8-10 arası ne yaptığını bilen tarzda.

DYu0drhW4AASotg.jpg
mustafa kapı da renkli oynar da mevkisi tam oalrak 10 numara değil.mustafanın da frikikleri müthiş ve hatta mesafe tanımadan topa vuruyo ama daha relax.bu cocukla kıyaslayacaksak mustafa kapı kadar potansiyelli olan fırat güllüyle kıyaslayalım.ya da ömerle aynı yasta olan şu an sakatlıgından ve altyapı hocasının saçmalamasından ötürü bazen yedek olan sagbek yusuf erdem gümüşle kıyaslayalım istersen.çünkü yusuf inanılmaz bi potansiyel.sag kanat ve forvette bile oynuyo.ve ömerin oldugu u 16 milli takımına 8 oyuncu verdik biz.en son ata öztürk ve ismail zehir de cagrıldı.golleri atan belki ömer ama onun arkasında oynayan 6 numara bartug elmas tam bi elmas yani.müthiş bi ortashaa oalcak.daha selman dibek var.sagbek murat senel vs

fener altyapısında çok yetenekli bi forvet olan melih bostan da var.ama bi önemi yok işte.recep niyaz,beykan şimşek olmadı.onlar da göz önündeydi.

Üst Alt