Taha Karadeniz

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Dün 15 dk kadar geç açabildim maçı. Reisin sesini duyar duymaz güzelim maçın damına bülbül koymuşsunuz diye ateşli bir küfür savurdum.

Hoca Allah aşkına düş yakamızdan nolur yalvarıyorum ya.

İlyas Sabankay

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Ömer Urundul'u dinlemek için maçlari TRT 4k yerine Trt1'den izliyorum.😐

Mehmet Can

Aslan Üye
yıllardır bedavadan yurt dışında trt sayesinde maç izliyor :) akşam benzamnın golune ofsaty değil dedi sonra ofsaty olunca g..t oldu :D bloklar arası paslaşma hahaha

Emre Wisla

Şef Gümüş Kıvrım
ömer beyi severim

ama dün fransaya yüklü girmiş olması ve bunu yorumlarına yansıtması şık olmadı

Alper Altun

Haber ve Medya Sorumlusu 📺
Yönetici
Administrator
ömer üründül: "bütün takımlardaki rekor sakatlıklar kabullenilmeyecek duruma geldi. ghezzal'ın da çok koşmadığı maçta lifi attı. bu tip futbolcular kendisine bakmıyor. şunu sormak istiyorum: 'her maç 90 dakika oynayan ve en çok koşanların başındaki josef neden sakatlanmıyor?"

"balotelli attığı golden sonra yine fair-play'a uymayan davranışlara girip oyunu gerdi. bu birikim sonucu da son saniye golüyle birlikte istenmeyen olayların çıkmasına neden oldu. sergen yalçın son gole gidip itiraz etti, gol temizdi."

Arif Çelik

Baba Gündüz
Ömer Üründül: "Şampiyonlar Ligi finalinde stada ancak 1 saatte girebildim. Üstelik taraftarla polis arasında çıkan kavganın ortasında kaldım. Bir basın mensubu olarak tartaklandım, darbe yedim. Statta daha ilk yarı bitmeden yiyecek her şey bitti. "

Ömer Üründül: "Böyle büyük bir organizasyonda bu kadar kısa bir sürede su dışında hiçbir şey kalmadığını ilk kez gördüm. Maç esnasında 2 oyuncu değişikliği yanlış anons edildi. Başka isimler söylenip sonra özür dilendi, düzeltme yapıldı. VAR müdahalesi 4 dakikaya yakın sürdü."

Ömer Üründül: "Stat girişi kadar, çıkışı da tam anlamıyla felaketti. 80 bin taraftarın olduğu statta sadece birer çıkış kapısı açmışlardı. İnsanlar birbirlerinin üstünden geçmeye çalışıyorlar, demir parmaklıkların üstünden atlıyorlardı."

Can BÜYÜK

I am the one who knocks!
GSC Efsanesi
Vay be kral Fenerli miymis. Hic bilmiyordum.

Medyadaki tek normal Fenerli olabilir.

Üst Alt