Ön Çapraz Bağ Yırtılması - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ön Çapraz Bağ Yırtılması

Cevap: Ön Çapraz Bağ Yırtılması

Çok geçmiş olsun, çok üzüldüm Faruk, aynısı halı sahada benim de başıma da geldi. MR çektirdiğim de yırtık çıktı, eğer ki spor yapmaya devam edeceksem ameliyat olmamı önerdi doktor. Ödem ilaçlarla gidiyor ama yırtık kapanmıyormuş. Tedavi süresi uzun geldi olmadım.( 2 ay sonra üzerine basmaya başlarsın dedi) . 2007'de başıma geldi bu olay. Ogün bugündür top oynamadım ama basketbol ve koşu yapıyorum. Kimi zaman unutup ters bastığımda o ''çıt'' sesi tekrarlıyor.

İnşallah sende yırtık dahi yoktur kardeşim. Allah şifa versin.

çok geçmiş olsun

iki sene önce bende zedelenme meydana gelmişti, dizim şişmiş 2-3 hafta yataktan kalkamıştım. bildiğin yüremiyordum, koltuk değnekleriyle anca

2010 dünya kupasını yatakta takip etmiştim

Çok geçmiş olsun, çok üzüldüm Faruk, aynısı halı sahada benim de başıma da geldi. MR çektirdiğim de yırtık çıktı, eğer ki spor yapmaya devam edeceksem ameliyat olmamı önerdi doktor. Ödem ilaçlarla gidiyor ama yırtık kapanmıyormuş. Tedavi süresi uzun geldi olmadım.( 2 ay sonra üzerine basmaya başlarsın dedi) . 2007'de başıma geldi bu olay. Ogün bugündür top oynamadım ama basketbol ve koşu yapıyorum. Kimi zaman unutup ters bastığımda o ''çıt'' sesi tekrarlıyor.

İnşallah sende yırtık dahi yoktur kardeşim. Allah şifa versin.

Behiç,çok teşekkür ederim. Sende de umarım aynı sorunlar tekrarlanmaz.

çok geçmiş olsun

iki sene önce bende zedelenme meydana gelmişti, dizim şişmiş 2-3 hafta yataktan kalkamıştım. bildiğin yüremiyordum, koltuk değnekleriyle anca

2010 dünya kupasını yatakta takip etmiştim

Arda,teşekkür ederim,bende şuan yürümeyi bırak ayağımı oynatamıyorum. ALLAH bidaha yaşatmasın sanada.

Geçmiş olsun Faruk. Gerçekten kötü bişey, hayatta en çok korktuğum şeylerden bu uzun süreli sakatlıklar. Umarım büyük bişey yoktur ve en kısa zamanda eskisi kadar iyi olursun.

Kardeşim ben de Beden eğitimi mezunuyum. Üniversite son sınıfta basima geldi. Sporcularin korkulu ruyasidir. Öncelikle eğer ıstanbuldaysan önerim Capa spor hekimliği var kolaylıkla randevu alabilirsin. Oraya bi goster derim. Ikincisi eğer yırtık varsa muhtemelen ameliyat diyecektir ya da hayallerinden vazgeç Besyo dusunme diyecektir. Fikrimi soracak olursan eğer ameliyat lik bir durumun varsa hiç geciktirmeden ol ki seneye sınavlara sağlam girebilesin. Çok geçmiş olsun Allah acil sifalar versin

R800i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Kardeşim ben de Beden eğitimi mezunuyum. Üniversite son sınıfta basima geldi. Sporcularin korkulu ruyasidir. Öncelikle eğer ıstanbuldaysan önerim Capa spor hekimliği var kolaylıkla randevu alabilirsin. Oraya bi goster derim. Ikincisi eğer yırtık varsa muhtemelen ameliyat diyecektir ya da hayallerinden vazgeç Besyo dusunme diyecektir. Fikrimi soracak olursan eğer ameliyat lik bir durumun varsa hiç geciktirmeden ol ki seneye sınavlara sağlam girebilesin. Çok geçmiş olsun Allah acil sifalar versin

Serdar abi,teşekkür ederim. Hayaller zaten imkansızlaşıyor kafamda. Çok istedim ama kısmet değilmiş diyeceğim galiba.

Bingöl'deyim ama duruma göre İstanbul'a da gidebilirim bakalım,MR'ı bekliyorum yarın veya diğer gün MR çekilecek.

Artık bu seneyi gözden çıkar kardeşim Üzüldüm kendimi senin yerine koyunca berbat birşey. Herşeyin hayirlisi. Yapabileceğim birşey olursa 537 548 1905

Artık bu seneyi gözden çıkar kardeşim Üzüldüm kendimi senin yerine koyunca berbat birşey. Herşeyin hayirlisi. Yapabileceğim birşey olursa 537 548 1905

EyvAllah abi teşekkür ederim. Çok üzülüyorum ama yapacakta bişeyim yok. Hastane konusunda sorularım olabilir şu MR'a bi gireyim önce abi.

çok geçmiş olsun dostum. farklı bir öneride buluniyim sana . askere gitmediysen ameliyat olma rahat edersin.

Arkadaşlar öncelikle,önceki mesajlarda geçmiş olsun diyen,moral ve bilgi veren herkese teşekkür ederim tekrar.

Sonunda sabah MR çektirdim ve sonuç beklendiği gibi. Ön çapraz bağlarda % 70 yırtık ve Dış menüsküs yırtığı tespit edildi. Doktorun tavsiyesiyle 3 günlük bir dinlenme ve şişliğin inme sürecinden sonra artroskopi yapılacak. Bağlar ve menüsküs sorunu halledilecek. Tahmini 6-9 Ay sonra spor aktivitelerini sorunsuz yapabileceğimi söyledi.

ALLAH kimseye bu sorunu yaşatmasın.

Öncelikle geçmiş olsun. Bende halı sahada maç yaparken sakatlanmıstım. 1 yıldan beridir devam ediyor benim sakatlık. Çok kötü birşey umarım tez zamanda iyileşirsin.

Üst Alt