Önce Tudor, Sene Sonu Terim! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Önce Tudor, Sene Sonu Terim!

Nevzat Dindar: "Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Roberto Mancini'yi dün telefonla aradı. Anlaşma gerçekleşmedi." (Skorer)

Yalanına sokum dursun kim Hi Roberto demek kim

Envoyé de mon iPhone SE en utilisant Tapatalk

Nevzat Dindar: "Igor Tudor, Karabük'teki ekibini olduğu gibi Galatasaray'a getirecek."

Nevzat Dindar: "Ayrıca bir Alman ve bir İtalyan teknik adamla daha iletişime geçildi. Belki sezon sonu onlarla ilgili gelişme gerçekleşir."

Galatasaray, Igor Tudor'un sezon sonunda performansından memnun olmazsa sözleşmesini tek taraflı olarak feshedebilecek.

Zaten bir halta yaramayan oyuncular satar Igor hocayı o halde. Hoca değişikliği yönetim gibi topçuları da rahatlatıyor.

Valla ilk başta bir yönetim defolup gitsin haziran-mayıs gibi bunlar halledilir şeyler
Terim'in bu camia içinde olmasını isterim ama en son isteyeceğim yer Sportif Direktör'dür o mali planlama transfer çalışmalarını filan yapacak adam Terim değildir

Sevilla'daki MONCHİ gibi bir adam olması lazım klübün eli ayağı olacak yönetici sıfatı olacak birisi Haldun Üstünel olabililr mesela

Valla ilk başta bir yönetim defolup gitsin haziran-mayıs gibi bunlar halledilir şeyler
Terim'in bu camia içinde olmasını isterim ama en son isteyeceğim yer Sportif Direktör'dür o mali planlama transfer çalışmalarını filan yapacak adam Terim değildir

Sevilla'daki MONCHİ gibi bir adam olması lazım klübün eli ayağı olacak yönetici sıfatı olacak birisi Haldun Üstünel olabililr mesela

11352094_1602645486690594_482344258_n.jpg

FRANK arnesen diyelim

Üst Alt