Öncelik Forvet ve Ön Liberoda! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Öncelik Forvet ve Ön Liberoda!

Haberler çıkmaya başladı, yakında bu haberler "semih'e alternatif stoper aranıyor, selçuk'a alternatif orta saha aranıyor" diye evrilecek. Kilit kelime "alternatif" yıllardır camiamızın ağzına sıçan transfer politikası.

----Muslera------
Linnes---Chedjou----Transfer-----Carole(Telles)

------------Selçuk------Transfer--------
Sinan(Bruma)----Sneijder----------Podolski

---------------Transfer----------------------

Her türlü lig ve kupa şampiyonluğunu getirecek kadro. Önemli olan Transfer dediğim yerlere kilit 3 isim alabilmekte. Ha bana kalsa Selçuğuda yazmazdım ama madem para yok seneye Avrupada olmadığı için 1 sene daha idare etsin

yabancilardan sneijder podolski iyi teklif aldiklari an gidebilirler, kadroyu sil bastan yaratilmasi gerek, bu takima bir sol acik, bir forvet, bir ön libero, iki de saglam stoper gerekli.

----Muslera------
Linnes---Chedjou----Transfer-----Carole(Telles)

------------Selçuk------Transfer--------
Sinan(Bruma)----Sneijder----------Podolski

---------------Transfer----------------------

Her türlü lig ve kupa şampiyonluğunu getirecek kadro. Önemli olan Transfer dediğim yerlere kilit 3 isim alabilmekte. Ha bana kalsa Selçuğuda yazmazdım ama madem para yok seneye Avrupada olmadığı için 1 sene daha idare etsin

aga sinan-sneijder-podolski cok direncsiz kalır.

en azından bir tane ileride top tutup, mcüadele edecek bir kanat olmalı.

aga sinan-sneijder-podolski cok direncsiz kalır.

en azından bir tane ileride top tutup, mcüadele edecek bir kanat olmalı.

3 kilit transfer orda yatıyor zaten kardeşim. İlerde top tutan güçlü bi forvet sürekli basan bi ön libero ve lider özellikli bi defans. Maçına göre Sinan-Bruma değişikliğide yaparsın bu sene Brumanın izlediğim bazı maçlarında farkettim defansif yönünü geliştirmiş yardıma geliyor pres yapıyor

3 kilit transfer orda yatıyor zaten kardeşim. İlerde top tutan güçlü bi forvet sürekli basan bi ön libero ve lider özellikli bi defans. Maçına göre Sinan-Bruma değişikliğide yaparsın bu sene Brumanın izlediğim bazı maçlarında farkettim defansif yönünü geliştirmiş yardıma geliyor pres yapıyor

podolski satılıp ondan gelen para ile daha dinamik bir kanat alınmalı bence berke.

Yalnız olurda kiralıyabilirsek, selçuk---x
Sinan S10 Poldi
Dzeko

hucum hattı gerçektende korkunç olur yedeklerde bruma gibi yasın gibi ara sıra iş yapan adamlar var.

İyi tamam işte 3 transfer savunma yükünüde çekecek. İlerde top tutan forvetimiz olsa şuan 3.ydük belkide. Ki ayrıca Podolskiyi çıkar o istatistiklerle 2.takım olamazsın

o zaman bek-santrafor ve ön libero oyuncularının yüksek efor sarfetmeleri gerekecek.

ben takım oyunundan yanayım. herkes mücadele etsin. ben gol atıyorum koşmam demek modern futbola aykırı bir davranıs.

o zaman bek-santrafor ve ön libero oyuncularının yüksek efor sarfetmeleri gerekecek.

ben takım oyunundan yanayım. herkes mücadele etsin. ben gol atıyorum koşmam demek modern futbola aykırı bir davranıs.

O golleri nasıl yediğinde önemli. Sezon öncesi adam akıllı çalıştırılmadık adele sakatlıkları yaşandı kondisyon yoktu takımda 60.dakikada hepsinin dili dışardayı bu 1.etken. 2.etken adele sakatlıklarından kaynaklanan as oyuncu oynatamama sorunu. Çoğu maçta Olcan sol bek oynadı. 3.etken kadro yapısı. Ön liberosuz bi sene geçirdik ve senenin büyük bölümünde defans hattında ciddi hatalar yaptık Sabri sağ bek oynadı, Semih stoper oynadı. Bunlar yediğimiz gollerin %75ini oluşturuyor

O golleri nasıl yediğinde önemli. Sezon öncesi adam akıllı çalıştırılmadık adele sakatlıkları yaşandı kondisyon yoktu takımda 60.dakikada hepsinin dili dışardayı bu 1.etken. 2.etken adele sakatlıklarından kaynaklanan as oyuncu oynatamama sorunu. Çoğu maçta Olcan sol bek oynadı. 3.etken kadro yapısı. Ön liberosuz bi sene geçirdik ve senenin büyük bölümünde defans hattında ciddi hatalar yaptık Sabri sağ bek oynadı, Semih stoper oynadı. Bunlar yediğimiz gollerin %75ini oluşturuyor

takımın geri dönüşlerde bariz sorunu var. hücumcular sadece hücumda var..

sen en kalite bekleride alsan, kanat oyuncusundan destek göremediği sürece hata yapabilir.

sneijder ile podolski'yi 4-4-2'de kullanırdım.

2 tane dinamo kanat/bekler. 1 dinamo ön libero, birde santrafor.

selcuk'ın enerjiside düstü, sneijder'i onun yerine monte eder iki temposu düsük adam sayısını 1'e indirirdim..

Öncelikle çok sağlam iki stoper ve bir ön libero şart oğlu şart sonra santrafor şart kanatlar daha sonra ligde en çok gol atan ikinci takımız zaten birinci şampiyon oldu ama yediğimiz gol küme düşme potasındaki takımlar gibi ama bunların hepsinden önemlisi Galatasaray 'ımıza yakışır bir başkan, yönetim ve TD

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

takımın geri dönüşlerde bariz sorunu var. hücumcular sadece hücumda var..

sen en kalite bekleride alsan, kanat oyuncusundan destek göremediği sürece hata yapabilir.

sneijder ile podolski'yi 4-4-2'de kullanırdım.

2 tane dinamo kanat/bekler. 1 dinamo ön libero, birde santrafor.

selcuk'ın enerjiside düstü, sneijder'i onun yerine monte eder iki temposu düsük adam sayısını 1'e indirirdim..

Sneijdere ön liberoda çile çektirmektir başka bişey değil. Dinamo bek alsan zaten götürürsün kanata gerek yok.

Stoper İsveç, Danimarka,Hırvatistan gibi ülkelerden alınmalı bizzat.

Chedjou ve Afrikalilar gibi savruk olmamalı

Brezilyalıların iyileri çok pahalı.

Bekler Fransa Ligi her zaman is yapar. Defansın mücadele gücü ve fiziki yüksek olmalı.

Bana göre

1. Avrupalı stoper (Kjaer seviyesinde)
2. Dinamik ve sert bek (Fransa Ligi,Perez gibi )
3. Cirkef ve tekniği de vasat üstü mücadeleci orta saha (Melo tipi)
4. Elmander tipo fiziki ve mücadeleci forvet
5. Orta saha özellikli , teknigi olan kanat futbolcusu ( Ben Ara, Nasri tipi)

1-2 tane de alternatif futbolcu alınmalı. Eren Derdiyok, Emre Mor , Emrah Bassan gibi.

Sabri
Hamit
Olcan
Tarık
Umut
Chedjou
José

Kesin olarak gitmeli.

Stoper için önerilerim: Skrtel (Liverpool), Subotic (B.Dortmund)

Forvet: Dzeko ( Roma), Llorente (Sevilla), veya bir tık altı daha savaşçı bir isim.

Adamın dünya çapında bi oyuncu olması için geldiği yetenekler var ve mevkisi var. O mevki harici bi yerde kullanmak saçma geliyor bana.

doğuştan 10 numara mı?

ne bilim 10 metre daha geride oynasa neden verimsiz olacak?

sonucta bu adam üst düzey teknik kapasite ve oyun görüsüne sahip..

kanatta net sneijder'i bitirirsin ama merkezde sırıtacagını düsünmüyorum.

Üst Alt