"Onların Hepsi Messi'den Daha iyiydi" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

"Onların Hepsi Messi'den Daha iyiydi"

Cevap: "Onların Hepsi Messi'den Daha iyiydi"

Messi ve Ronaldo bana göre de bir çok efsaneyi geride bırakacak oyuncular bunlara Xavi'yi eklememek de olmaz ama Xavi son yıllarda yeteneklerini gösterme şansı buldu eksi yanı o.

Ronaldinho da eğer performansını genele yayabilseydi belki de gelmiş geçmiş en iyi futbolcu olarak lanse edilecekti, o kadar yetenekli bir adamdı ama hatalar yaptı.

Bunların yanında benim izlediğim en iyi iki oyuncu hala Zidane ve Brezilyalı Ronaldo.

Messi günlük kıyafetleriyle bir okul çocuğu gibi.

Formasını giyip sahaya çıktığındaysa diğerleri birer okul çocuğu gibi

Kimin söylediğini unuttum ama harika anlatmış..

Messi şu an bile bence dünyanın en iyisi olmuştur.

Ki daha yapacakları bitmedi ;)

Messi Ronaldo tartışmasına dönmesin yine. Herkes hangi oyuncuyu beğeniyorsa en iyi odur. Milli takım olayını öne sürenler ise şunu anlasın ki bu zamanda kimse tek başına bir takımı şampiyon yapamaz. Ne Messi, ne de Pele. Her dönemin en iyileri vardır. Bence gelmiş geçmiş en iyi diye birşey yoktur. Çünkü her dönemin futbolu çok farklı. Ama düşüncem şu ki şu an çok fazla sayıda futbolcu PEle'den MAradona'dan iyiler yetenek olarak.

Zidane'nın kariyeri boyunca attığı golü Messi daha 23 yaşında olmasına rağmen attı hatta geçti.Messi bilgisayar oyunlarında tüm özellikleri 99 yapılan adamlar gibi.Futbolun bug'u

Zidane'nın kariyeri boyunca attığı golü Messi daha 23 yaşında olmasına rağmen attı hatta geçti.Messi bilgisayar oyunlarında tüm özellikleri 99 yapılan adamlar gibi.Futbolun bug'u

Mevkileri farklı arkadaşım. Gol yahut asist sayısına göre konuşmuyoruz, tartışmadaki maksat; yetenek...

Messi ve Ronaldo bana göre de bir çok efsaneyi geride bırakacak oyuncular bunlara Xavi'yi eklememek de olmaz ama Xavi son yıllarda yeteneklerini gösterme şansı buldu eksi yanı o.

Ronaldinho da eğer performansını genele yayabilseydi belki de gelmiş geçmiş en iyi futbolcu olarak lanse edilecekti, o kadar yetenekli bir adamdı ama hatalar yaptı.

Bunların yanında benim izlediğim en iyi iki oyuncu hala Zidane ve Brezilyalı Ronaldo.

Kesinlikle. Zizou ve El Fenomeno'dan baskasi yalandir benim gözümde.

diego+armando+maradona

Sayılan çoğu efsaneyi çoktan geride bırakmıştır Messi ve apaçi.Futbolu bıraktıklarında hemen hemen hepsini geçmiş olacaklar.

Söylediği isimler Messi´den iyi olabilir,çoğunu izlemedik ama büyük efsaneler.Ama Pele´nin Maradona ve Arjantin gıcıklığından bu açıklamaları yaptığı çok net belli,mümkünse sussun.Bu arada efsaneleri sayarken herkes LF7´yi unutmuş.Figo en az Zidane kadar etkilemiştir beni zamanında.

Benim izlediklerim arasında, şişko Ronaldo 1 numaradır, Zidane 2 numaradır. 3.'de sanırım diğer Ronaldo olur. Pele-Maradona bunlar daha da ayrı adamlar. Pele'yi bizim sitede canlı izleyen yoktur, Maradona'da yine az izleyen vardır.

Messi ve Ronaldo'nun önce ülkelerine Dünya kupası kazandırması gerekiyor. çok büyük oyuncular ama Dünya kupası şart.

önemli bir dipnot; Hagi Dünyanın en büyük oyuncuları sıralamasında Platinin önündeydi :D

Messi şundan iyi bundan iyi demek kolay.

Hiç kimsenin tam olarak ne yaptığını bilmiyorsunuz çünkü.

Bir George Best vardır bilir misiniz? Messi ve C. Ronaldo'yu cebinden çıkartır.

GeorgeBest.jpg

Maradona good, Pele better, George BEST.

[video=youtube;jYU0KsGLuxE]https://www.youtube.com/watch?v=jYU0KsGLuxE&feature=related[/video]

Üst Alt