Onur Belge Özür Dilemeli! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Onur Belge Özür Dilemeli!

Cevap: Onur Belge Özür Dilemeli!

Bu adamı da protesto edelim diyecektim ama millet vurmuş tekmeyi galiba,bir gazetede göremiyorum yazar olarak,8 ay öncesine kadar.Belkide vardır bilemiyorum.

Çalıştığı yere protestomuzu yollardık,yerinde duramazdı.

Sensin vatan haini onur belge. Devletin savcısına hakimine demediğini bırakma, adalet arayan şerefli Türk insanlarına hakaret et. Adını Onur koymuşlar ama onur yoksunusun, şerefsizsin. Beş para etmez adamın teksin, pardon adam değilsin.

Adam fenerliyse daha fazla vurmaya gerek yok ona vuran vurmuş zaten.Fenerlileri kendi hallerine bırakın ne yaptıklarını bilmiyolar garibanlar

kınamayın adamı. düzeni bozulacak, istedikleri gibi at koşuşturamayacaklar, semih şentürk deyimi ile mamalanamayacaklar. menfaat kanalları tıkanacak. lütfen adamı da anlayın.

Köpek bacagini kaldirir, sokak ortasina birsey birakir ya ? Bu fenerlilerin o köpegin biraktigi sey kadar degeri yok gözümde.. Bunlar özür dilese ne olur, dilemese ne olur ? Bunlari çiktiklari yere geri sokmam bizim elimizde..

Adam haklı beyler, biz şerefin, onurun, dürüstlüğün yanında durarak onun bakış açısından hainiz!

Düşünce özgürlüğü, genel kişilik hakkı diye birşeyler var sayin Belge!

[video=youtube;wEN_Wyme5dw]https://www.youtube.com/watch?v=wEN_Wyme5dw&feature=related[/video]

hala bu videonun etkisinde kalmış hıyar :D

Tüm forum ahalisine çok önemli bir sorum var onur belgemi daha zeki yoksa Лайка ( LAYKA ) mı ?

Bilemeyen fenerli olsun emi :sopa:

Saygılar.

İlaveten bu çok hücreli canlı varlığın matığına göre fenerlilerde vatan haini çünkü onlarında bir mail kampanyası var ,

Saygılar.

Ozur dilememeli . Boyle herifler ozur dileyerek sayginlik citalarini bi milim bile yukseltmemeli dustukce dusmeli . Cok kufur var dilimin ucunda da neyse ..

Fener taraftarlarının basına karşı yaptığı eylemlerden sonra O. Belge ne diyecek acaba?

Arkadaşlar ,sakin olun biraz, ben programı sonuna kadar izledim,

maille tepkiler çoğalınca, program sonunda, ben vatan haini konusunu

espri olsun diye söyledim dedi...

Üst Alt