Haber - Onur Bulut Fenerbahçe'ye Gidiyor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Onur Bulut Fenerbahçe'ye Gidiyor

Bosman bizde aynı şekil işlemiyor. Oyuncuyla görüşürsün ama sözleşme bitene kadar imzalamak için kulüp rızası alman gerekiyor. Yine de şaibeli bir transfer diyebilirim. Kayseri maçları mercek altına alınmalı.

mali 2001'deki aziz gibi bu yıl gemileri yakmış her türlü şaibeyi, hileyi, şerefsizliği kullanıyo. yaparsa hasus'a ''takımı sen mi şampiyon yaptın ben mi'' der aziz'in sexy lady mustafa denizli'ye dediği gibi yapamazsa da kazanova hayatına geri dönüp kendi gibi gayrımeşru üretmeye devam eder diye tahmin ediyorum.

Bu Kayserililerden korkulur.
Hem borcu sildirdi hem üzerine para aldı. 29 yaşında 6 ay sözleşmesi kalan bir topçu.

Ne enayiler var bu dünyada.

Onur çok beğendiğim bir futbolcu. Kanattan beke devşirilmiş olmasına rağmen şaşırtıcı derecede defansif dsipline sahip, ofansif yönden kıyaslanabilecek bir bek zaten yok ligde...

Transfer etmek istemelerini anlarım; TS ve BJK da çok istemişti, iyi futbolcuyu herkes ister. Maliyetin yüksek olmasından daha saçma olanı, 6 aylık sözleşmesi kalan 29 yaşındaki adamın o süreyi KS da tamamlaması. Onur' un menajerine 1 milyon koklatsa, hiç bedel ödemeden sezon sonunda alırlar, kimse de bir şey diyemez...Bu transferde bir b.kluk olmaması mümkün değil...

Jesus'un seneye kalıp kalmayacağı bile değil tonla transfer yaptılar seneye yabancı kuralı kalkıyor yeni gelecek hoca Onur Bulut istemiyorum derse Caulker'ın aynı hikayesi olur. Bunlar bu vizyonla bi 10 yıl daha şampiyonluk kazanamazlar. :asd:

Üst Alt