Onyekuru İçin Pazarlık Başladı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Onyekuru İçin Pazarlık Başladı!

Herif son maclarin kurtarici melegi nasil bir mac var 2 mac yok. Gayet istikrarli ilerliyor sen bu adami ileri uclunun soluna koyarsan yildiz olur ama haci gel sen orta sahada nagatomo gibi calis dersen en fazla garry olur. Son maclarda dogru yerlerde dogru taktikle oynatildi boyle devam ederse zaten bir sonraki adres en kotu premier lig alt sira takimlari plase ispanyanin sevilla-a.madrid-valencia gibi paraya acimayan takimlari ayrica bir bakmissin son yillarda vizyonsuzlukta cigir acmid barcelona bile talip olabilir.
Yani bosa hayal kurmayali biz onyekuru/bruma muadili bir oyuncuyu simdiden yoklayalim

Herif son maclarin kurtarici melegi nasil bir mac var 2 mac yok. Gayet istikrarli ilerliyor sen bu adami ileri uclunun soluna koyarsan yildiz olur ama haci gel sen orta sahada nagatomo gibi calis dersen en fazla garry olur. Son maclarda dogru yerlerde dogru taktikle oynatildi boyle devam ederse zaten bir sonraki adres en kotu premier lig alt sira takimlari plase ispanyanin sevilla-a.madrid-valencia gibi paraya acimayan takimlari ayrica bir bakmissin son yillarda vizyonsuzlukta cigir acmid barcelona bile talip olabilir.
Yani bosa hayal kurmayali biz onyekuru/bruma muadili bir oyuncuyu simdiden yoklayalim

Tabii ki görüşüne saygı duymakla beraber , kesinlikle aynı düşünmüyorum.. Ankaragücü maçında iyiydi , göztepe maçında yokları oynamasını bekliyordum, şaşırttı.. ilk defa 2 maç üst üste iyi oynadı bu adam... Fiziğini kuvvetlendirip , devamlılık yakalarsa prm.lg. alt sıraya oynar da Barcelona ışığı falan da yok bu adamda hocam o kadar da değil , farklı gözle bakıyoruz :) Bizdeki Bruma'yı 10 kere tercih ederim Onyekuruya..
Keşke devamlılığını yakalasa , şu sıra çok ihtiyacımız var herkesten üst düzey verim almaya... yeter ki kayıpsız gidelim, onye'de inşallah aynı şekilde devam eder , ben her türlü razıyım düşüncelerimde yanılmaya..

eğer satın alma ile ilgili umut varsa her türlü imkan sağlanıp alınmalı. 15M ise 15M farketmez. Gol atabilen bir kanat oyuncusu günümüzde çok önemli. Bunu kolay kolay her oyuncu için söylemem. Bazılarının düşündüğünden çok daha iyi oyuncu Henry. Yaşını da düşünürsek büyük kazanç olur.

Ancak daha önce defalarca kez demiştim; Satın almak imkansız. İmkansızı başarırsak başkanı bu sefer gerçekten kutlarım.

eğer satın alma ile ilgili umut varsa her türlü imkan sağlanıp alınmalı. 15M ise 15M farketmez. Gol atabilen bir kanat oyuncusu günümüzde çok önemli. Bunu kolay kolay her oyuncu için söylemem. Bazılarının düşündüğünden çok daha iyi oyuncu Henry. Yaşını da düşünürsek büyük kazanç olur.

Ancak daha önce defalarca kez demiştim; Satın almak imkansız. İmkansızı başarırsak başkanı bu sefer gerçekten kutlarım.
%100

Gol atan adam 25e gider 25 yaşında

Şut özeliği ve karşı karşıya kaldığı pozisyonlarda gelişim göstermediği müddetçe kesinlikle yüksek para verilmez buna.

aynen öyle. Henry hem hızlı, hem de gol atabiliyor. Günümüzde böyle çok az isim var. Kimisi sadece gol atabiliyor, kimisi de bal yapmayan arı gibi. Bu yüzden çok özel buluyorum bu adamı. 1 sene daha bile kiralasak müthiş iş olur.
Belhanda ve feghouliyi satıp ordan gelen parayı direk bu adama yatıralım.15 e 16 alıp 30 a satarız

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

ben 15'e bırakacaklarını sanmıyorum. Eğer bırakırlarsa o fiyatı basalım o ayrı. Eğer şampiyonlukta gelirse o fiyatlara çıkabiliriz. 1 sene daha bile kiralasak iyi iş olur.
Belhandayı 9 milyon euroya al ittihada
Feghouliyi 6 milyon euroya al ittihad yada al hilale
Satıp 3 ile 5 milyon euroda para üstüne koyarız 18 milyon euro ile 20 milyon euro arası bir teklif yaparız.yada 4 milyon euro 1 yıllık kiralama bedeli ile kiralar.14 milyon euro da satın alma opsiyonu koyarız.luyinduma yı 3 milyon kiralama bedeli kiraladık .5 milyon euro satın alma opsiyonuyla.

Yerine gelecek oyuncunun şimdiden Fatih hoca tarafından bulunduğunu düşünüyorum. Hızlı kanatları sever Fatih Terim. Onyekuru da ismi hiç ortada yokken birden açıklandı. Yazın kanat oyuncusunu çok beklemeyiz bence. Onyekuru için 15-20 milyon verilerek bir kumara oynayacaklarını sanmıyorum. 5-6 milyon verilip 15-20 milyon kazandırabilecek oyunculara yönelmek daha gerçekçi duruyor şu an bence.
Bu arada Robert Skov ismi geçiyordu bir aralar, ne oldu ona bilgisi olan var mı?

Onyekuru özel bir adam özellikle forveti olmayan takımımızda attığı gollerle çok işimizi gördü ama adam kanat özelliklerinin çoğunu taşımıyor başkası getirsin ben arka direkte tamamlayım kafasında

Özellikle forvetimiz Diagne 'de çok çalışkan olan paylaşımcı bir forvet değil hay böyle olunca işin büyük kısmı kanatlara düşüyor. Nasıl ki kasımpaşa 'da Trezeguet ve Eduok getirip Diagne fişi çekiyordu şimdi bizim kanatlarda aynı şekilde işlemesi lazım Feghouli ve Mariano ile sağ kanat tamam solda da Nagatomo bu işi yapar ama önüne tıpkı Gaitan gibi çizgiyi kullanacak forveti topla buluşturacak teknik kapasitesi yüksek bir adam lazım

Ben bu yüzden ısrarla Raphinha veya Trezeguet ikilisinden birisi gelsin diyorum ki Onyekuru 'da bunlardan daha ucuz olmaz bence ki Fatih Terim bir şekilde yazın aldırır Trezeguet 'i büyük ihtimalle ...

Yerine gelecek oyuncunun şimdiden Fatih hoca tarafından bulunduğunu düşünüyorum. Hızlı kanatları sever Fatih Terim. Onyekuru da ismi hiç ortada yokken birden açıklandı. Yazın kanat oyuncusunu çok beklemeyiz bence. Onyekuru için 15-20 milyon verilerek bir kumara oynayacaklarını sanmıyorum. 5-6 milyon verilip 15-20 milyon kazandırabilecek oyunculara yönelmek daha gerçekçi duruyor şu an bence.
Bu arada Robert Skov ismi geçiyordu bir aralar, ne oldu ona bilgisi olan var mı?
Ben olsam hocamın yerinde emre kılınç ve mahir madatov u alırdım.onyekurun yerine eğer ayrılırsa

Üst Alt