Orduspor'un Yeni Hocası Hector Cuper - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Orduspor'un Yeni Hocası Hector Cuper

Cevap: Orduspor'un Yeni Hocası Hector Cuper

yilmaz vural gibi eskimis yüzleri , basarili olamayan adamlardan sonra ilac gibi gelir bu Ordu'ya.

Gerizekalılar demek istiyorum.

Ulan böyle kariyerli hocalar Galatasaray,Fener,Beşiktaş'ı yönetemiyor sizi nasıl yönetecek.

Bu adamı getiriyorsan istediklerini karşılayacaksın.

200/2010 sezonunda, Arisde iyi işler yapmış.Kupada final oynatmış.Takımı Uefa kupasına götürmüş.

Kısa vadede işi zor..Performansını merak ediyoruz.

Sacmalik. Hava atacagim diye Orduspor´u atese atiyor baskanlari. Ne anlar Cuper Türk futbolundan? Onu gectim, eline hangi oyunculari veriyorsun da basari bekliyorsun? Devre arasi Cuper gaza gelir, 4-5 adam aldirir da tutmazsa, Orduspor ciddi anlamda yok olur. Türk futbolundan silinir. Cuper´i aldim diye hava atacagina adam gibi cim saha yap, dandik stadini büyüt biseyler yap.

Çark hep aynı isimler etrafında dönüp dolaşıyor.(Yılmaz Vural,Ziya Doğan ,Mesut Bakkal)Farklı bir isim iyi olmuş.Şehirede hava getirecektir. Reklam + Transferdede etkili olacaktır. Şu bir gerçek Orduspor risk aldı.

Lesh. Sadece tazminat kazanmaya gelen teknik direktörlerden olacaktır. Hiç ama hiç beğenmem

Hayırlı olsun diyelim.. Başarılı olacağını düşünmüyorum.

Lesh. Sadece tazminat kazanmaya gelen teknik direktörlerden olacaktır. Hiç ama hiç beğenmem

Kalitesini gectim, Orduspor icin büyük isim ancak atalarimiz bosuna dememis, yürümeyi ögrenmeden kosmaya calisma diye. Etin ne budun ne kardesim? 200 sene sonra ilk defa Süper Lig´e cikmissin, altyapin yok, futbol gecmisin yok, basarin yok, büyük takim ayaklari yapmaya calisiyorsun. Orduspor´un sonu belli benden söylemesi. Baskanlari etkili bir isadamina benziyor, vizyonu da genis gibi, ancak kimya tutmaz. Böyle plan proje yapilmaz.

Ne yani, Yalcin Ayhan gibi adamlarla birden show mu yapacak Cuper? Lige tutunmak icin, yavas yavas büyümek icin Ersun Yanal, Hikmet Karaman gibi Teknik Direktörleri tercih ederdim ben sahsen. Lige tutunduktan sonra, kalici olduktan sonra böyle risklere girersin. Hayirlisi olsun valla. Basarili olmasini isterim

Devre arası gelen-giden çok olacak demektir. Geçen seneki Buca'nın durumuna düşecekler gibi geliyor bana. Umarım yanılırım Ordu'yu Süper Ligde görmek isterim çünkü.

Safet Susic ile isimleri anılıyordu keşke onu getirseydiler. Cuper'in burada pek başarılı olacağını düşünmüyorum.

ordu başkanı çok yenilikçi , takımı için kalpten çalışan onurlu bir amca . ama bu iyi niyeti takıma mali açıdan kötü yansıyabilir .. keşke daha az maliyetli daha genç bir yabancı hoca bulsalardı diyecegim.

Üst Alt