organize ama amatör bir kötülük | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu sabah birden Taylan Antalyalı ile ilgili açıklama yapan Gençerbirliği kulübünün Asbaşkanı, Rizespor'un maganda başkanı Hasan Kartal'ın oğlu Şahin Kartal. Fatih Hoca "Organize ama amatör bir kötülük." derken tam da bundan bahsediyordu işte... https://t.co/NKNnPQZsbL

Bein sitesinde iki tane alanya-fb maçı gözüküyor. Biri 3.08 dk biri 3.48 dk. Kırpılmış olanda Alanya'nın ilk golü taçın kullanılmasından itibaren verilmiş başka pozisyonları da kırptılar heralde dikkat edemedim de ne yapmaya çalışıyor bunlar ? İsterseniz direk linkten bakın
:

Untitasfsfled.png

sözlük, sosyal medya her yerde hızla devam etmektedir. ali koç başkan adayı iken aynı şeyleri aziz yıldırım için yaptırıyordu birilerine ki seçilince x kişisine sosyal medyada yaptıkları için teşekkür etmişti.

ben böyle bir algı operasyonu görmedim tarihte, bayağı profesyoneller.

Ekşi Sözlük'te yazılanlar inanılır gibi değil. Ortada bir savaş varsa o savaşa bizim de girmemiz lazım.

sözlük, sosyal medya her yerde hızla devam etmektedir. ali koç başkan adayı iken aynı şeyleri aziz yıldırım için yaptırıyordu birilerine ki seçilince x kişisine sosyal medyada yaptıkları için teşekkür etmişti.

ben böyle bir algı operasyonu görmedim tarihte, bayağı profesyoneller.
Büyük parası var adamın, bunları yaptırması çok normal.

Bu savaş Kulüpler Birliği korsan bildirisi ile başladı beyler. Savaş o açıklama yapıldığı gün başladı. O zaman da söyledim. O korsan bildiriden beri yaşadıklarımız gördüklerimiz normal değil ve bu işin başında da K.O.Ç'un olduğunu söylüyordum. Bir anda Alican & Fiko & Göksel ittifakının başını çektiği adı gizli lakin gerçekte çok açık bir cephe ile karşı karşıya kaldık. Bu cepheye zaman zaman Trabzon başkanı gibi Kayseri başkanı gibi Rize başkanı gibi kukla başkanlar dahil oldu. Daha doğrusu bunları fason olarak öne sürdüler.

O gün bugündür yürütülen algı operasyonu sonucunda olay tam anlamıyla bir savaşa evrildi. Fatih Hoca da tabi olan bitenin farkında olduğu için lafını esirgemedi ve "Organize lakin amatör/profesyonel kötülük" açıklamasını yapıp durdu. Camiayı kenetledi. Şu transfer sezonunda yaşadıklarımız gördüklerimiz, algı operasyonları, K.O.Ç'un devamlı olarak Fatih Hoca'ya saldırması, sosyal medya hesaplarında Fatih Hoca ile alakalı alakasız videolar piyasaya sürülmesi falan hepsi bir planın parçası.

Amaç bize Fetö yaftası vurmak, takımın önünü kesmek, Fatih Hoca'yı bitirmek ve kendi 59 öncesi şampiyonluklarını saydırmak. Bu algı yönetiminin nedeni budur.

İşin garibi bunları yazan herifler ırkçı Emre Belözoğlu'nu kaptan yapan, küfürbaz Şenol Güneş'i omuzlarda emekli eden, kendi topçusunu dövdüren, şikeden Avrupa'da .iktir yiyen başkanları için her sene yürüyüş yapan takımların taraftarları. Fatih Terim bu ülke futbolunun ne en kirli adamı, ne en temiz. Sadece en başarılı diye ayağını kaydırma derdindeler. Bunu yapanlar da yarın Şenol milli takımdan elini çekse Terim gitsin de biz de şampiyon olalım diye kapısında yatacak şerefsizler. Sabaha kadar algı oyunları yapsınlar, karşılarında ne 20 yılda tüm Galatasaray başkanlarından fazla şampiyonluk görmüş Aziz, ne de kafasına vur ekmeğini al Beşiktaş var. Anca boş laf salatası. Herifin bekar haliyle 40 yıl önce yazdığı hatuna getirmişler konuyu, kendi anaları Fatih hocayı televizyonda görünce kendini .. zamanlarda.

Şu anda sosyal medyada özellikle ekşide gündemi tamamen fener belirliyor. Yok Fatih Terim'in sicili bilmem ne. Kaç tane ayrı başlık açmışlar. Böyle bir organizasyon hiç görmemiştim. Geçen yıl beşiktaş buna benzer bir organizasyon yapmaya çalışıyordu, çünkü fener kötüydü ve gizliden beşiktaşı destekliyordu. Bu sene tam tersi hiç bir beşiktaşlıdan ses soluk çıkmıyor. Çoluk çocuk, kadın erkek, cümbür cemaat kenetlenmişler ve gündemi belirliyorlar. Adamlarını da her yere yerleştirmişler böylece kendileri çalıp kendileri oynuyorlar.
Ama sonuç değişmeyecek. Geçen sene kısmen beşiktaş ve sonlara doğru da ibb'nin başına gelen bu sene fenerin başına gelecek. Mayıs ayı gelince hepsi kuyruğunu kıstırıp kaçacak. Sonunda biz kazanacağız.

Ekşi Sözlük'te yazılanlar inanılır gibi değil. Ortada bir savaş varsa o savaşa bizim de girmemiz lazım.
gerçekten inanılmaz. o konuyu açanın o bilgileri derlemeye belki günlerce uğraşması lazım öyle kolay işler değil ama bu adam adayken de yaptı bunları, azizle ilgili her türlü karalamayı da yaptı.

neyse, umarım o kulüpten teneke bağlanıp yollandığını görürüz, hakettiği o.

Saha dışında olan bitene yıllarca kafa yormuş biri olarak korkunç yoruldum bundan. Bu sene takip etmiyorum. Ama anladığım kadarı ile bunlar iyice arsızlıkta çığır açmışlar.

Allahtan bulsunlar ne diyeyim.

Bu sene son şansı olduğunu biliyor. Bir şekilde şampiyon oldu oldu, yoksa tefe koyup gönderecek taraftar bunu. İş dünyasındaki karizma da çizilecek. Elinden gelen pisliği yapma sebebi bu.
Kesinlikle aynı fikirdeyim.

Bu yaptıkları daha fragman... Zaten kansızın teki, yapabileceği rezilliklerin haddi hesabı olmayacaktır.

Safları sıklaştırmak, meydanı bu pisliğe bırakmamak lazım.

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt