Orkun Uşak , Mehmet Güven , Yaser Yıldız Manisaspor'da - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Orkun Uşak , Mehmet Güven , Yaser Yıldız Manisaspor'da

Cevap: # Orkun Uşak , Mehmet Güven , Yaser Yıldız Manisaspor'da

ULU ONDER ATATURK'un KURDUĞU LAIK BIR ULKEDE YASIYORSAK !

TURKIYE'DE ki HIC BIR TEKNIK ADAM YADA SPORCU ! DINI SOYLEMLERLE CIKAMAZ !

BULENT UYGUN GIBI ORUMCEK ZIHNIYETLER BOYLE KONUSTUKCA BENDE DALGA GECERIM !

BU BENIM DINLE DALGA GEÇTİĞİM ANLAMINA GELMEZ .. AŞAAA ..

AMA DINI DE KULLANMIYACAKLAR .. BOYLE ALAY KONUSU OLURLAR !

Atatürk'ten girip dinden çıkmanın ne lüzumu var gecenin 01:20 sinde? Özellikle de Galatasaray forumlarında?

Dediğim gibi senin siyasi düşüncelerini Galatasaray ile ilgili konu başlıklarında görmek istemiyorum, ve görmek zorunda da değilim. Bu konu başlığının adı "Orkun Uşak , Mehmet Güven , Yaser Yıldız Manisaspor'da". Bu konuyla ilgili fikirlerin varsa hay hay buyur yaz, biz de zevk ile okuruz.

Siyasi düşüncelerini aktarmak için siyasi forumlara üye olup, istediğin gibi fikrini paylaşabilirsin.

Burası Gscimbom.net , yanlış adrestesin siyaset konuşmak için....

Atatürk'ten girip dinden çıkmanın ne lüzumu var gecenin 01:20 sinde? Özellikle de Galatasaray forumlarında?

Dediğim gibi senin siyasi düşüncelerini Galatasaray ile ilgili konu başlıklarında görmek istemiyorum, ve görmek zorunda da değilim. Bu konu başlığının adı "Orkun Uşak , Mehmet Güven , Yaser Yıldız Manisaspor'da". Bu konuyla ilgili fikirlerin varsa hay hay buyur yaz, biz de zevk ile okuruz.

Siyasi düşüncelerini aktarmak için siyasi forumlara üye olup, istediğin gibi fikrini paylaşabilirsin.

Yahu bana karşılık yazma bigiçlikte taslama ! Senin taleben yok ! Rahatsız oldun belliki ..

Çok da umrumda ! Benim konuştuklarım siyasi değil, kendini beğenmiş ukala sözüm ona spor adamı Sivassporun teknik patronu Bülent Uygun'un ülke gündemini meşgul eden sözleri !

Bunlar her spor programında yayınlandı .. Onlar spor programı ? Futbol spor değil mi ? Uzaydamıyız !

Bana karşılık verme gözünü seveyim verme konuştukların zihniyetini ortaya çıkardı ...

Cevap vermezsen sevinirim .. Senden özür dilemem ama diğer arkadaşlar rahatsız oldu ise özür dilerim ..

:icon_twisted:

yahu bana karşılık yazma bigiçlikte taslama ! Senin taleben yok ! Rahatsız oldun belliki ..

çok da umrumda ! Benim konuştuklarım siyasi değil, kendini beğenmiş ukala sözüm ona spor adamı sivassporun teknik patronu bülent uygun'un ülke gündemini meşgul eden sözleri !

Bunlar her spor programında yayınlandı .. Onlar spor programı ? Futbol spor değil mi ? Uzaydamıyız !

Bana karşılık verme gözünü seveyim verme konuştukların zihniyetini ortaya çıkardı ...

Cevap vermezsen sevinirim .. Senden özür dilemem ama diğer arkadaşlar rahatsız oldu ise özür dilerim ..

kardeş[sıze="4"][/sıze] herkesin zihniyeti kendine derdin ne senin

ULU ONDER ATATURK'un KURDUĞU LAIK BIR ULKEDE YASIYORSAK !

TURKIYE'DE ki HIC BIR TEKNIK ADAM YADA SPORCU ! DINI SOYLEMLERLE CIKAMAZ !

BULENT UYGUN GIBI ORUMCEK ZIHNIYETLER BOYLE KONUSTUKCA BENDE DALGA GECERIM !

BU BENIM DINLE DALGA GEÇTİĞİM ANLAMINA GELMEZ .. AŞAAA ..

AMA DINI DE KULLANMIYACAKLAR .. BOYLE ALAY KONUSU OLURLAR !

Sende aynısını yapmıyormusun yaklaşık olarak...Bülent Uygun'un söylediği birşey yüzünden konuyu laiklikle(Din,Devlet) bağdaştırmışsın...Halbuki konu futbol(Hernekadar o farklı birşey söylemiş olsada)...

Bence Bülent Uygun'un söyledikleri kadar saçma şeyler yazmışsın...

Eğer ulu önder Mustafa Kemal ATATÜRK'ün kurduğu ülkede yaşıyorsak;

Futbol Dünyasından birinin dini bir söylemini laiklik ilkesini kullanarak ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'ün kurduğu Türkiye Cumhuriyetiyle bağdaştırma...

Ve,bence zihniyetleriniz çok farklı değil onunla senin... O başka bir renk seviyor,sen başka...

Ve bu forum'da siyaset konuşulması gerçekten çok sinir bozucu...

Benim ,içinde siyaset içeren ilk ve son mesajımdır...

Burası futbol forumu kardeş laikliği arkana alıp saldırma!!!!

Yahu bana karşılık yazma bigiçlikte taslama ! Senin taleben yok ! Rahatsız oldun belliki ..

Çok da umrumda ! Benim konuştuklarım siyasi değil, kendini beğenmiş ukala sözüm ona spor adamı Sivassporun teknik patronu Bülent Uygun'un ülke gündemini meşgul eden sözleri !

Ben burada kendi zihniyetimi ortaya koyan herhangi bir yorumda bulunmadım.

Burası futbol forumu, Galatasaray forumu. Senin siyasi zihniyetin beni alakadar etmez, senin siyaset kokan yorumlarını okumak zorunda değilim. Ben bu konuya Galatasaray'ımızdan ayrılan 3 futbolcu ile ilgili yorumları okumak için girdim, senin siyasi yorumların için değil.

Dediğim gibi Manisa'ya giden üç futbolcumuzla ilgili yorumların bu konu açısından daha uygun olur....

Sende aynısını yapmıyormusun yaklaşık olarak...Bülent Uygun'un söylediği birşey yüzünden konuyu laiklikle(Din,Devlet) bağdaştırmışsın...Halbuki konu futbol(Hernekadar o farklı birşey söylemiş olsada)...

Bence Bülent Uygun'un söyledikleri kadar saçma şeyler yazmışsın...

Eğer ulu önder Mustafa Kemal ATATÜRK'ün kurduğu ülkede yaşıyorsak;

Futbol Dünyasından birinin dini bir söylemini laiklik ilkesini kullanarak ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'ün kurduğu Türkiye Cumhuriyetiyle bağdaştırma...

Ve,bence zihniyetleriniz çok farklı değil onunla senin... O başka bir renk seviyor,sen başka...

Ve bu forum'da siyaset konuşulması gerçekten çok sinir bozucu...

Benim ,içinde siyaset içeren ilk ve son mesajımdır...

Bi sen eksiktiN ben kapattım dedikçe hala yazıyor sonra bana çamur atıyorsun ! Benim ki siyasi görüş değildi ! Siyasi görüş olsa parti ismide verirdim merak etme ! :) Benim ki bir tutku bir ideoloji .. Ulu Önderimizin Başlattığı bir ideoloji bilmem hatırladınız mı ? Ben sporsever olarak Bülent Uygun'un sözlerinden rahatsız oldum ! Olurum da ..

Sivas ile ilgili birpost atılmış bende içinden geçenleri yazdım .. Partizanlık yapmadım ! 2 sefer özür diledim ortada bir yanlış olamasına rağmen ! Sonuçta özür erdemdir ! Kapattım dediğim anda bir post !

ARKADAŞLAR ÖZÜR DİLERİM .. HATALI DEĞILIM AMA ERDEM BIZDE KALSIN !

İsterse C.Ronaldo'yu alsın :) O zihniyet o kafa yapısı ile başındaki Bülent Uygun'un şerri hükümleri ile eriyip giderler :)

Bülent Uygun : Lan Ronaldo !

Bülent Ugun : İstanbul'da reina ya laila'ya gitme !

Bülent Uygun : Otur oturduğun yerde !

Bülent Uygun : Canın çok sıkılıyorsa al şu tesbihi tesbih çek :)

Bülent Ugun : Bu arada ! Git bizim Hacı Berbere şu keçi sakalını kes ! Aha bizim gibi kirli sakal bırak :)

C.Ronaldo : Ulan ben nereye geldim !

C.Ronaldo : Burası sanırım TÜRKİYE değil !

C.Ronaldo : Ulan menajer gibi ben senin !

C.Ronaldo : Türkiye yerine Katar'a getirmiş beni :)

Zaten Sivas'ın yeri Turkcell Super Ligi değil İran yada Katar olması lazımdı :)

Ahh Sivas Ahh 2 ayrı telden çalan Sivas ! Vahh ..

Yorum sizin. Hiç siyaset kokmuyor bu terimler değil mi? Yorumu arkadaşlara bırakıyorum. :)

Yüce Önder Atatürk'ün ideolojisinin bu senin yazdığın saçmalıklarla bağdaştırma. Sivaslı Bülonun söylediklerini öne atarak Atatürk'ün ideolojisini, Kemalizmi ayaklar altına düşürme. Eğer harbi Atatürkçü isen Büyük Önderin bize bıraktıklarını yüreğinde yaşarsın, sağda solda futbol forumlarında değil....

Kendi siyasi fikrini belli etmek için, bakın ben buradayım demek için çırpınıp duruyorsun. Tamam anladık, politik bir kişiliksin, siyasi görüşlerini de öğrendik nitekim burası siyaset forumu değil. Artık Galatasaray hakkındaki yorumlarını görmek isteriz.

Derdini git baska bir platform'da paylas. Olmadi Bulent Uygun'a faks cek.

Durduk yere topigin icine ediyorsun, hayret birsey ya.

Hasbin ALLAH yahu uzatan kim burada ! İyi ki kişisel düşüncemizi söyledik ya .. Hayret birşey .. Size mi kaldı nerde nasıl konuşacağım ! Konu nasıl başlamış bakın bakalım ! Sivasspor'un küme düşmesi dilenmiş bende duygularımı paylaştım ..

Siyasi diye vaaz verenler o zaman Ahmet Çakar'ı izlemeyin o zaman Lig Tv'de ki Erman Hocayı izlemeyin .. Ben bazıları gibi C ile başlayan nickler alıp ortada kolpa kolpa dolaşmam .. Anlayan anlamıştır .. Bu kadar rahatsız oldu iseniz yazmayın yada karşılık vermeyin .. Bu sözlerden rahatsız olan kişilerin kafa yapısından şüphe ederim ..

2 kez eyvallah çektim .. Tamam konu uzamasın dedim .. Ama yeter yahu insanda bir sabır var ! Bana kalkmış Bülent Uygun'a Şeriatçı hacı hoca dedim diye ahkam kesiyorsunuz ..

Üstelik bunları benden önce sizin iştahla dinlediğiniz bazı spor sunucuları da konuştu ..

NEDEN BU KADAR TEPKI !

Onlara tepki verseydiniz ?

Sivas ile açılan her konuda AKLIMA GELDIKÇE GULECEĞIM ! AKLIMA GELDIKÇE DALGAMI DA GEÇECEĞIM !

Ben nelerin futbola girdiğini espiri ile karışık yazarken .. Olayı siyasete çekti dediniz ..

Dünde aynı polimik oldu sazanın biri atladı ! Üstelik siyasi görüş bile belirtmedim ..

Bu zat Yunus Emre Çayırlı Nickli arkadaştır ! Özelime mesaj atarak uzunca bir yazı yazmış .. Sağdan girmiş soldan çıkmış ! Sanırım canı sıkıldı bu 18 yaşında KARDEŞİMIN canı konuşmak istedi !

Bu yaşlarda insan tez canlı olur! Ama ben bu arkadaşın yazısını okuduktan sonra kısa ve kestirme bir karşılık yazıp başımdan savdım ..

Tekrar mesaj yolladı , karşılık dahi vermedim ..

Benim yazdıklarımı önce anlayın sonra ahkam kesin ..

2 oldu ortalığı germek için Yunus Emre Çayıroğlu özellikle benim yorumlarıma atlıyor ..

Bende diyorum ki arkadaşım mesajlarını yayınlatma ! Yada adminlere pm attırma ! Dünde aynı polimik oldu .. Ben aklından yüreğinden geçenleri söyleyen biriyim bazen ani çıkışlarım olabilirim ama düşünce olarak senin 18 yaşında düşündüklerini fazlasıyla düşünebilirim ..

Bu konuda için rahat olsun !

topiclerin icine eden Eray Demirayin ayakkabisina tüküreyim.

Bende senin insanlığına ve anlama kapasitene ! Senin şahsına yönelik bir hakaret yokken işin dozunu kaçırma ! Bende senin dozunu kaçırırım ..

Saygılı olmasını ,dinlemesini ve en önemlisi anlamasını öğren sonra gel tekrar konuşalım ..

siyasi ve ideolojik paylaşımlarınızı özelden veya tartıştığınız konuların platformlarında dile getirmeniz önemle rica olunur.Yoksa ceza gelir:sopa:

En güzelide bu futbolcuların bonservisleriyle verilmesiyle beraber artık Galatasaray oyuncusu olmadıklarından rahat rahat kazma diyebilecek olmamızdır :D

Hasbin ALLAH yahu uzatan kim burada ! İyi ki kişisel düşüncemizi söyledik ya .. Hayret birşey .. Size mi kaldı nerde nasıl konuşacağım ! Konu nasıl başlamış bakın bakalım ! Sivasspor'un küme düşmesi dilenmiş bende duygularımı paylaştım ..

Siyasi diye vaaz verenler o zaman Ahmet Çakar'ı izlemeyin o zaman Lig Tv'de ki Erman Hocayı izlemeyin .. Ben bazıları gibi C ile başlayan nickler alıp ortada kolpa kolpa dolaşmam .. Anlayan anlamıştır .. Bu kadar rahatsız oldu iseniz yazmayın yada karşılık vermeyin .. Bu sözlerden rahatsız olan kişilerin kafa yapısından şüphe ederim ..

2 kez eyvallah çektim .. Tamam konu uzamasın dedim .. Ama yeter yahu insanda bir sabır var ! Bana kalkmış Bülent Uygun'a Şeriatçı hacı hoca dedim diye ahkam kesiyorsunuz ..

Üstelik bunları benden önce sizin iştahla dinlediğiniz bazı spor sunucuları da konuştu ..

NEDEN BU KADAR TEPKI !

Onlara tepki verseydiniz ?

Sivas ile açılan her konuda AKLIMA GELDIKÇE GULECEĞIM ! AKLIMA GELDIKÇE DALGAMI DA GEÇECEĞIM !

Ben nelerin futbola girdiğini espiri ile karışık yazarken .. Olayı siyasete çekti dediniz ..

Dünde aynı polimik oldu sazanın biri atladı ! Üstelik siyasi görüş bile belirtmedim ..

Bu zat Yunus Emre Çayırlı Nickli arkadaştır ! Özelime mesaj atarak uzunca bir yazı yazmış .. Sağdan girmiş soldan çıkmış ! Sanırım canı sıkıldı bu 18 yaşında KARDEŞİMIN canı konuşmak istedi !

Bu yaşlarda insan tez canlı olur! Ama ben bu arkadaşın yazısını okuduktan sonra kısa ve kestirme bir karşılık yazıp başımdan savdım ..

Tekrar mesaj yolladı , karşılık dahi vermedim ..

Benim yazdıklarımı önce anlayın sonra ahkam kesin ..

2 oldu ortalığı germek için Yunus Emre Çayıroğlu özellikle benim yorumlarıma atlıyor ..

Bende diyorum ki arkadaşım mesajlarını yayınlatma ! Yada adminlere pm attırma ! Dünde aynı polimik oldu .. Ben aklından yüreğinden geçenleri söyleyen biriyim bazen ani çıkışlarım olabilirim ama düşünce olarak senin 18 yaşında düşündüklerini fazlasıyla düşünebilirim ..

Bu konuda için rahat olsun !

Öncelikle özel mesajı atan ilk kişi kendisidir. Bunun tüm forum ahalisince bilinmesini isterim.

Bu siyasi muhabbeti ilk olarak Sercan Yıldırım konusunda "Yeni nesil cemaatçiler ve milliyetçiler feneri tutuyor" diyerek kendisi başlatmıştır. Bu yorumuna Sercan Yıldırım topiğinde ben ve diğer üyeler konu dışı olduğu gerekçesi ile tepki vermiştik.

Bunun üzerine kendisi bana 30. 08. 09 tarihinde saat 05: 07 sularında politik içerikli bir mesaj atmıştır. Ben de kendisine bu politik mesajının üzerine cevabımı özel mesaj olarak yollamışımdır.

Ben siyasal mesajlarla hiçbir topiğin içine etmediğim gibi kendisine yolladığım özel mesaj onun bana yazdığı özel mesaja karşılıktır.

Kendi yaptığı işleri(forumda siyasi düşünceler paylaşmak, siyaset ile futbolu karıştırıp ortaya melez yorumlar çıkarmak, siyasal tartışma yaratma sevdası) sanki ben yapıyormuşum gibi lanse etmesi abesle iştigaldir, kendini bilmezliktir ve nankörlüktür.

Gscimbom.net ahalisine duyurulur.

Saygılarımla.....

Ne diyonuz la siz yeteri kadar oksijen mi alamadiniz?

Orkun hakkinda harika bir yazi okudum, kendi dusuncelerime 100% uyuyor, paylasmak istedim sizlerle:

kaynak: https://yuruyoruzsessizvekederli.blogspot.com/

-------

hoşçakal orkun, kara orkun, deli orkun...

evet gerçek bir galatasaraylı olduğuna yürekten inandığım, delilik kavramına sahalarımızda daha süpersonik bir yorum getirmiş olan, stadyumun ışıklarına bile bağıran, seyircisiz maçlarımızda degaj yapıp ''ümiiiitt'' diye cansiperane haykırışıyla kulaklarımızın pasını attıran as-yedek kalecimiz, en birinci 2.kalecimiz orkun uşak'ı manisa'ya yolladık. üzgünüz ailecek. aykut somurtmaya devam etsin, sende inadına bağır orkun, galatasaraylı orkun.

-------

Bravo arkadas diyorum blog'un sahibine, hem gulumsetti hem de huzunlendirdi beni bu yazi.

Orkun hakkinda harika bir yazi okudum, kendi dusuncelerime 100% uyuyor, paylasmak istedim sizlerle:

kaynak: https://yuruyoruzsessizvekederli.blogspot.com/

evet gerçek bir galatasaraylı olduğuna yürekten inandığım, delilik kavramına sahalarımızda daha süpersonik bir yorum getirmiş olan, stadyumun ışıklarına bile bağıran, seyircisiz maçlarımızda degaj yapıp ''ümiiiitt'' diye cansiperane haykırışıyla kulaklarımızın pasını attıran as-yedek kalecimiz, en birinci 2.kalecimiz orkun uşak'ı manisa'ya yolladık. üzgünüz ailecek. aykut somurtmaya devam etsin, sende inadına bağır orkun, galatasaraylı orkun.

Bravo arkadas diyorum blog'un sahibine, hem gulumsetti hem de huzunlendirdi beni bu yazi.

Gerçekten çok güzel bir yazıymış ya ama eğer Ufuk doğru ellerde doğru şekilde eğitilip Rijkaard tarafındanda yeterli güven aşılanarak kendine şans verildiği takdirde 10 senelik kalemizin teminatı olur. Fakat ne olursa olsun şu yazıdan sonra Orkun'un yerinin ayrı olduğunu anladım :)

Üst Alt