Orman: "Biz kimseden para dilenmedik" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Beşiktaş’ın 2019 yılı birinci olağan Divan Kurulu Toplantısı Vodafone Park Stadı’nda gerçekleştirildi. Siyah-beyazlı kulübün başkanı Fikret Orman, Divan üyelerine yaptığı konuşma sırasında ezeli rakipleri Fenerbahçe ve Galatasaray’a büyük göndermeler yaptı.

Fikret Orman Divan Kurulu Toplantısı’nda sert çıktı! ‘Biz dilenmedik’

MAL SATMADIK, KİMSEDEN PARA DİLENMEDİK

Şu ana kadar kimseden para dilenmediklerini ifade eden Orman, “F.Bahçe ve G.Saray’dan özür diliyorum ama tabloları anlatmak için bu karşılaştırmayı yapmak zorundayım. Biz 5 sene önce geldiğimiz zaman 326 milyon dolar borcumuz vardı, rakiplerimizin borcu ise bunun yarısındaydı, ayrıca gelirleri de bizden iki katkı fazlaydı. Stadyum projelerini bitirmişlerdi. Rakiplerimize bakalım. Bir tanesi iki tane mülk sattı. Diğer rakibimiz, yeni başkanları geldi, yeni bir çalışma yaptı ve okuduğum kadarıyla onların da 600 milyon dolara yakın borçları var. Ben, Beşiktaş’ta kimseye malını satalım demedim. Beşiktaş olarak kimsenin kapısına gitmedik, bir kişiden para dilenmedik. Bir kez bile kampanya yapmadık, bir kez bile malımızı satmadık” şeklinde konuştu.

Türkiye’nin en büyük camiasının Beşiktaş olduğunu vurgulayan Orman, “2 sene UEFA’ya gidemedik. 3 sene stadyum geliri olmadan oynadık. 3 sene deplasmana gittik, bunun maliyetlerini ödedik. 2 büyük yaratılıyor derken, Türkiye’nin en büyük camiası Beşiktaş derken, bunu herkese ispat etmedik mi? Göreve geldikten sonra Beşiktaş tarihinde olmayan oyuncu satışını yaptık. Ben kimsenin aldığı oyuncuyu satmadım” dedi.

Sözcü

Yalamaktan bir tarafı kurumuştu zamanında şimdi gelmiş ne diyor devlet bizim arsaları aldı diye yaptı stadı onlarda ne olmuş anlatsın önce bizim verdiğimiz yer Avrupa yakasının en değerli yerlerinden biri aldığımız yer ise dağ başıydı.
Ya bu adamın sorunları olabilir.
Bizimle ilgili kompleks seviyesi yüksek veya şizofren hastalığı var.

UEFA kupasını Türkiye'ye İlk onlar getirme söylemi gibi saçmalığı mevcut mesela.

bunların fenerdende de fazla borcları 300 milyon euro olmasına imkan yok maaşları dahi ödeyemiyorlar

dernek ve a.ş borclarını bütün halde söylemiyor büyük ihtimal seksomanyak

Herif kendi genel kurulunda başka takımların borçlarını konuşuyo.Lan hırbo sen kendi takımının borcunu açıklasana.Kaç para gelirin var kaç para giderin var onu söyle bi hele.Sana ne başkasının borcundan alacağından satacagından.Seni ne ilgilendiriyo bizim borcumuz bizim sattığımız arazi.Başkalarının derdinden sana ne ? Bi de utanmadan en büyük camiayız diyo mal herif :asd::asd::asd:

Türkiye’nin en büyük camiası Beşiktaş derken, bunu herkese ispat etmedik mi?

Bunu ne zaman ispat ettin lan yalaka fiko.Stad açılışında 1 dizlerinin üzerine çökmediğin kalmıştı yalakalık yapmaktan bunları unuttukmu sandın tiner beyin.

Türkiye’nin en büyük camiası Beşiktaş derken, bunu herkese ispat etmedik mi?

Bunu ne zaman ispat ettin lan yalaka fiko.Stad açılışında 1 dizlerinin üzerine çökmediğin kalmıştı yalakalık yapmaktan bunları unuttukmu sandın tiner beyin.
Hadi en büyük kulüp der adam dersin he İlk kurulan kulüp olduğu için olabilir dersin tarihsel olarak.

Ama camia dersen hop derim... Galatasaray camiası kaç yüz yıllık çınar haberi yok galiba.

Ha kulüp başarısı ile büyüklükte söz ediyorsa... Yuhh yani.

Üst Alt