Orman: "Galatasaray, Moskova'ya bizim yüzümüzden mi yenildi?" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Orman: "Galatasaray, Moskova'ya bizim yüzümüzden mi yenildi?"

1543908351045.png

Galatasaray'la TFF arasında yaşanan hakem krizine Kulüpler Birliği de yayınladığı bildiriyle dahil olmuştu. Birlik, kızağa çekilen hakemlerin göreve dönmesi için TFF'ye çağrı yaparken, sarı-kırmızılı ekibi de hakemler hakkındaki açıklamalarından dolayı eleştirmişti.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Kulüpler Birliği'nin sarı-kırmızılı ekibe karşı yayınladığı bu bildirinin, Lokomotiv Moskova maçı öncesinde olmasını manidar bulduğunu belirtmişti. Terim, Avrupa'da Türkiye'yi temsil ettiklerini altını çizerek, açıklamanın zamanlasının doğru olmadığını ifade edip, Kulüpler Birliği'ne sitem etmişti.

"MUSLERA AÇIKLAMADAN MI ETKİLENECEK"
Terim ve Galatasaray cephesinin bu isyanına Kulüpler Birliği Başkanı Fikret Orman cevap verdi. Beyaz TV'ye konuşan Orman, yenilginin bu açıklamaya bağlanmasını komik bulduğunu belirtti.

Orman konuyla ilgili şöyle konuştu: "O günün gündeminde bunun açıklanması lazımdı. Bir gün önce veya sonra... Ne fark eder? Bu açıklama Galatasaray'ın maçına engel mi? Sahaya çıkan futbolcu bu açıklamadan mı etkilenecek? Mesela kaleci Muslera maça çıkacakken, 'Kulüpler Birliği açıklama yapmış, ben şimdi nasıl oynayacağım' mı diyecek? Buna çocuklar bile inanmaz."

- Tansiyonu şu an yüksek tabii. Kulüpler Birliği olarak yapmış olduğumuz bir açıklama vardı. Sonrasında açıklama yapmadım, maçın önüne geçecekti. Sağlık ve adalet herkese bir gün lazım olur. Yanlış yanlıştır, doğru doğrudur. Hakemlerimiz hata yapıyor, VAR sisteminin başındakiler de hata yapıyor. Bu futbolun içinde olan şeyler.

- Ortada bir yanlış var. Bu yazıyı kim yazmıştan daha çok. Hakemin hatası varsa, onu yorumcular konuşabilir. Futbol ailesi küçük bir aile. Bizim yapmış olduğumuz hata benim Galatasaray Kulübü ile konuşmam lazımdı. Ben, Anadolu'daki hiçbir kulüple konuşmadım. Trabzonspor, Fenerbahçe, Sivasspor ve Başakşehir'le konuşmadım. İki tane değerli başkan yardımcım var. Erol Bedir ve Adil Gevrek var. Mustafa Cengiz'in rahatsız olduğu konu haber etmememizdi. Hatanın özü açıklamada değil. Hatanın özü Mustafa Cengiz'in haberinin olmaması. Bu açıklamanın ben de ve diğer kulüpler arkasındadır. Mustafa Cengiz'e söylememiz gerekirdi. Bir iletişim bozukluğu oldu. Yapılan açıklama doğru bir açıklamadır. Fatih Hoca ile sohbet ettik. Bu konu hakkında konuşmadık. Sohbet ettik, genel konuştuk. Bizim Fatih Hocanın ceza almasıyla ilgili ne bilgimiz ne de müdahilliğimiz var. Fatih Hoca çok sevdiğimiz futbol adamı. Ben Kulüpler Birliği'nde tarafsız olmak zorundayım. Fatih Hoca bu futbolun değeri ve kıymetli bir futbol adamı, ceza verilmesini istemem. Fakat beni ilgilendiren bir mevzu değil. Sevinmiyorum. Cezanın detayları için de bilgim yok.

muslera bundan mı etkilenecek diyor bide utanmaz ya. etkilenecek tabi 7 sezondur türkiye'de adam. ne kadar pislik düzenbaz işleriniz varsa hepsini biliyor.

hakem var'a giderken iptal edeceğini bilen bir oyuncudan bahsediyon davar.

yüz olsa bundan utanmanız lazım ama hakem hataları bize gelene kadar sesimizi çıkarmayız demekle yetiniyorsun. bu kadar da karaktersizsiniz.
bekleyin ama siz, insallah sezon sonu hepinize birlikte koyup şampiyon olacak bu takım.

Midem bulandı. Daha kısa bir süre önce hakemler için neler söylediği herkesin malumu olan adamın rezilliği açıklama çabası daha da rezil.

4 tane camia ile bir araya gelip bildiri.hazirlamis üstelik kalan hic bir kulube danışmadan , birde bu adamlar bizm hiçbirseyden haberimiz yok demis

Ama beyzade buyuruyor ki.hepsi aciklamanin arkasinda
Çelişkiye bak

Bunlarda ki eziklik kompleksi kimsede yok. Maddi manevi tükenecekler bu yil samp. Olamazlarsa. Yonetim devrr arasi gereken takviyeleri yapip kanirta kanırta sampiyon olalim.

muslera bundan mı etkilenecek diyor bide utanmaz ya. etkilenecek tabi 7 sezondur türkiye'de adam. ne kadar pislik düzenbaz işleriniz varsa hepsini biliyor.

hakem var'a giderken iptal edeceğini bilen bir oyuncudan bahsediyon davar.

yüz olsa bundan utanmanız lazım ama hakem hataları bize gelene kadar sesimizi çıkarmayız demekle yetiniyorsun. bu kadar da karaktersizsiniz.
bekleyin ama siz, insallah sezon sonu hepinize birlikte koyup şampiyon olacak bu takım.
Hala sevk edilmedi mi yav nasıl olur?

Ne gevşek adamlar var yaw
Kendisi çatır çatır hakemlere posta koyuyor sonra yorumcular konuşur diyor
Djlikten sonra yorumculuğa da başladı heralde

Böyle gevşeklerin yönettiği birlikte durmak tam anlamıyla saçmalık

Screenshot_20181204-104425_1.jpeg

2001de real madrid maçını erteletmemek için herseyı yapmışlardı yıllar sonra cl maçımız var ilk maçımızın ertelenmesini engelleyenler vatan hainidir demişler kendilerini bi şekilde vatan haini etmişlerdi.
bu açıklamalardaki laflarda zamanı gelince kendi götlerinde patlar elbet.
bizim en büyük sorunumuz aslında ligde rakip diye önümüze sunulan takımların gerizekalı ve şuursuz olmları.

2001de real madrid maçını erteletmemek için herseyı yapmışlardı yıllar sonra cl maçımız var ilk maçımızın ertelenmesini engelleyenler vatan hainidir demişler kendilerini bi şekilde vatan haini etmişlerdi.
bu açıklamalardaki laflarda zamanı gelince kendi götlerinde patlar elbet.
bizim en büyük sorunumuz aslında ligde rakip diye önümüze sunulan takımların gerizekalı ve şuursuz olmları.
Zaten baştan aşağı fail açıklamalar hakemlerden her sezon şikayet edip zırlayan herifler şimdi hakemlerde insan hata yapabilir diyolar

Tarağı görünce yemini bozacak heriflerden tam beklediğimiz hareketler

Ne bekliyordunuz arkamizda durmasini mi?

Fiko'ya gelene kadar hesaplasilcak cok kisi var. Fiko sadece keyif sigarasini yakmis. Hakkidir.

Üst Alt