OSM | 5. GSCimbom İtalya Ligi | Şampiyon Napoli - Emre Denli - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

OSM | 5. GSCimbom İtalya Ligi | Şampiyon Napoli - Emre Denli

Şanlı çiveo verona olarak juvenin şampiyonluk umutlarına darbeyi indirdik an itibariyle. Napolinin şampiyonluğunu kutlarım. Umarız reelde de napoly bey şampiyonluğu götürecektir.

Puan durumu nasıl?

Vaziyet'ül-Gscimbom Ligi

p68zqL.png

lOrjYk.png

Premier Lig isteriz. Bütçeler ve oyuncu kalibleri daha denk. İtalya da chievo benevento spal gibi abidik gubidik takımlarla işkence çekiyoruz.

Son hafta öncesi bu sezona dair değerlendirmemi yapayım;

Benevento gibi ligin açık ara en düşük takımını aldığımda otoriteler son sırada olacağımıza emindi ama buna inanmayan biri vardı..

Ligin ilk 11 haftasında sadece 4 beraberlik alıp 4 puanla son sıraya demir atmıştık. Normalde yönetimin kovması gerekirdi ama bize inandı,güvendi.. ve Her şey Udinese galibiyetiyle başladı. O maçtan sonra 26 maçta sadece 5 yenilgi aldık ve toplam 43 puan topladık.

Son Bologna maçı öncesi 47 puanla 13.sıradayız. Kazandığımız taktirde 10. veya 11.sıraya kadar tırmanma şansımız var. Özet olarak, son derece dar ve transfer yapacak bütçenin olmadığı takımla buralara gelmeyi başarı sayıyorum.

sıkıldım diyenler ligden sıkılmıyorki güçsüz takımlarla oynadıkları için sıkılıyorlar. tr ligi açılıp gençlerbirliği gelince yine aynı mevzu dönecek.
en temizi ingiltere işte boş yere inat ediyorsunuz belli başlı takımlar hariç gerisi denk sayılır.

sıkıldım diyenler ligden sıkılmıyorki güçsüz takımlarla oynadıkları için sıkılıyorlar. tr ligi açılıp gençlerbirliği gelince yine aynı mevzu dönecek.
en temizi ingiltere işte boş yere inat ediyorsunuz belli başlı takımlar hariç gerisi denk sayılır.

Reis yine de fena değildi bu sezon 19 kişiyle tamamladık bir fireyi de özel işleri sebebiyle Güven ile verdik arada yeni tatlar da iyidir bence

Reis yine de fena değildi bu sezon 19 kişiyle tamamladık bir fireyi de özel işleri sebebiyle Güven ile verdik arada yeni tatlar da iyidir bence
bencede fena değildi lig. oynanan ligin neyinden sıkıldılar anlamadım.bundan sıkılan tr liginde kendını vurur heralde.
kenan tribe girip bırakmasa full tamamlıyacaktık son sezonu

Üst Alt