OSM | 7. GSCimbom İtalya Ligi | Şampiyon Lazio - Osman Seden - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

OSM | 7. GSCimbom İtalya Ligi | Şampiyon Lazio - Osman Seden

Fiorentina'dan KAP'a açiklama:
Sözlesmeli futbolcumuz Marco Benassi'yi almak istedigini belirten Cagliari kulübü ile transfer görusme esnasinda soylenen yalanlari ortaya cikarmak ve dunya ile paylasmak zorundayiz.

10.06.2018 17:26:
2rmpgdz.png

10.06.2018 17:32:
2rggx13.png

Parasi olmadigini iddaa eden Cagliari kulübü, daha sonra hic bir sözlesmeli futbolcusunu satmadan yaptigi transfer:
24ox3cn.png

Fiorentina baskani olarak, Serie A'nin fair bir lig olmasi acisindan 22.500.000€ sözlesme fehis bedeli olan Marco Benass'yi, Cagliari kulübu'ne sadece ve sadece 16.662.000€ verecekken, Cagliari hocasi 1lyaskrc'nin yaptigi akil almaz transfer islemi yuzunden bundan sonra Cagliari Spor kulübü bizim icin bitmistir, Cagliari ile transfer alis ve veris yapan her camia'nin bundan sonra Fiorentina ile ikili iliskisi bitmistir.

- Fiorentina baskani Mehmet Ocak

Birşey soracağım. Oyunda ticaret döndürmek serbest mi? Atıyorum benim kaşifte bekleyen oyuncum var. Başka birine benim oyuncumu oynatmamak şartı ile atıyorum 3 milyona satıp, 4e 5e geri alabiliyor muyum?

Fiorentina'dan KAP'a açiklama:
Sözlesmeli futbolcumuz Marco Benassi'yi almak istedigini belirten Cagliari kulübü ile transfer görusme esnasinda soylenen yalanlari ortaya cikarmak ve dunya ile paylasmak zorundayiz.

10.06.2018 17:26:
2rmpgdz.png

10.06.2018 17:32:
2rggx13.png

Parasi olmadigini iddaa eden Cagliari kulübü, daha sonra hic bir sözlesmeli futbolcusunu satmadan yaptigi transfer:
24ox3cn.png

Fiorentina baskani olarak, Serie A'nin fair bir lig olmasi acisindan 22.500.000€ sözlesme fehis bedeli olan Marco Benass'yi, Cagliari kulübu'ne sadece ve sadece 16.662.000€ verecekken, Cagliari hocasi 1lyaskrc'nin yaptigi akil almaz transfer islemi yuzunden bundan sonra Cagliari Spor kulübü bizim icin bitmistir, Cagliari ile transfer alis ve veris yapan her camia'nin bundan sonra Fiorentina ile ikili iliskisi bitmistir.

- Fiorentina baskani Mehmet Ocak

15.60 m üstüne 40 küsür altın vererek 18 m ye senin oyuncundan daha iyi ve aynı yaştaki oyuncuyu aldım ama gelip burada elinde kanıt olmadan bunları yapmak yakışmadı sana bundan sonra senden oyuncu almam zaten.

KAP AÇIKLAMASI

kanıt.png

herhalde elimde 15.60 dan fazla ve 18 civarı para olsa tam olarak 18.01 m para olmazdı dimi ? yada altın verdim lafına inanmıyorsan elimde bulunan hali hazırda ki altın kanıt olabilir sana @Mehmet Ocak

Bundan sonra siz fiorentina ile transfer çalışması yapmayacağım saygılarımla.

Avusturya-Macaristan veliahtının ölmesiyle 1.Dünya savaşı başlaması ve 1.Felipe Anderson olayı ile OSM'nin karışmasının arasında fark göremiyorum.Tarih bunu unutmayacaktır.

Emrah Y.

Üst Alt