Osman Tanburacı İlk Fırsatta Ortaya Çıktı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Osman Tanburacı İlk Fırsatta Ortaya Çıktı

Cevap: Osman Tanburacı İlk Fırsatta Ortaya Çıktı

Tamburaci iyi bir GS'dir,ama bu biyik yokmu..................Abi azcik tut kendini be :D :D :D :D

Osman Tanburacı da, yönetim içinde sözü edildiği gibi var olan Fatih Terim karşıtları da şunu çok iyi bilsin ki, Galatasaray taraftarı sayesinde büyük. Osman Tanburacıyı Galatasaray taraftarı okur, Galatasaray taraftarı olmasa Kanarya Severler Derneği yöneticilerinden farkı olmaz Galatasaray Spor Kulubü Yönetim Kurulu üyelerinin. Ve işte Galatasarayı büyük yapan bu taraftar Fatih Terim' in sonuna kadar arkasında. Yıllar sonra gerçek bir teknik direktöre kavuştu bu taraftar. Ki o teknik direktör geçmişinde de çok büyük mutluluklar yaşattı Galatasaray taraftarına. Ne Osman Tanburacı yiyebilir, ne Sedat Doğan yiyebilir, ne de Adnan Öztürk yiyebilir. İddia ediyorum Ünal Aysal' ın bile boyunu aşar Fatih Terim' i yemek arkasında Galatasaray taraftarı varken. Böyle devam ederlerse en sonunda yiyecekleri kendi başları olur bunu çok iyi bilsinler.

Kusra bakmayın ama osman ağabeye çok yükleniyorsunuz,kaç yaşında adam küfür ağır gelmiş olabilir tabii.Bu yazdığı yazı da çok bize zarar veriyor.Bu Fatih Terim-Tanburacı gerginliğinde 2 tarafta masum değil.Onun için kapatın konuyu gitsin.

Sen Galatasaray a ne kazandırdın ki Fatih Terime karşı haddini aşıyorsun. Galatasaraylılığın bu yazdıklarınla ortaya çıkmıştır.

Yazdıkları içinde çarpıtılmış bişey yok. Hatta haklılık payı yüksek olanlar da var.

Firsatci hain. Senin biyigina. Imparatoru kimseye ezdirmeyiz. Herkes gider, Terim kalir. Bu böyle bilinsin.

Bize ne oluyor anlamıyorum.Uzun süredir camia olarak kendi kendimizi bitirmeye çalışıyoruz.Takım yavaş yavaş rayına girerken,aradığımız huzuru sonunda bulduk diye sevinirken böylesi çıkışlar hiç yardımcı olmuyor.Gerçekten üzülüyorum:(

tamam kişisel sorunun olabilir adamla ama her şeyde böyle eleştiriceksen tanburacı işimiz var senle..

Bu adam çok kompleksli..

Hakan Şüküre kötü futbolcu diyen bir adamdan ne beklenir... fatih Terimle de sürekli didişiyor.. İlk fırsatta tetiği çekmeye hazır bekliyordu.. Fırsatı da buldu..

Takımın oynadığı futboldan da bahsedebilseydi keşke.

Hiç yakışmadı.

Adam ve sen haksızsın

ha evet takimin derdi yokken kalkip yonetime laf atmak

vede

basina laf goturuyor diye yonetim kurulundan birilerini suclamak cok mantikli tebrikler

demezlermi adama yahu sen yoneticiyi sucladigin hareketi aynen yapmiyormusun basin toantisinda

cok mu onemliydi

git hallet sedat doganlami kimleyse derdin

kimsenin boyle dusunmemesi cok enteresan

Üst Alt