# Osman Tarık Çamdal - Sayfa 130 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Sinan Bilgin´in mantigina göre Barcelona Arda denen herife 40 milyoin euro ve tonla maas verirken böyle olacagini biliyordu ama buna ragmen o transferi yapti. Aynisi Barcelona döneminde civitmaya basladigi halde gidip adami transfer eden Basaksehir icin de gecerli.

Ondan sonra niye sey diyorsun diye cosuyorsun. Simdi baskalarina hakaret etmis olmuyormusun

Bu bazi siraci bozaci arkadaslara (senle alakasi yok) guzel guzel teklif sundum , dedim ki , her mesajima salca olacaksaniz isterdeniz bloke edin , ne siz gorun ne beni ugrastirin , ardindan da ekledim , ben engellemiyorum cunku satasma huyum yok ..

Arkadaslar israrla bu yolu tercih etmeyip her attigim mesaji baslik baslik takip edip satasmaya devam edince iki yoneticiye dedim ki , bu arkadaslar benim mesajlardan rahatsiz , basliklarda karsilikli atisma olmasin , siz bu islemi onlarin adina yapin . Bir tanesi cevap verdi "dur bakalim uyardik" diye .

O sirada da bozacilardan biri forumu biraktim (x3-4 kez) deyince ortalik biraz sakinlesti

Simdi baktim durum aynen devam ediyor , tam da soyledigin gibi ben de ayni tutuma basladim

Madem bir onlemi alinamiyor , bari karsilikli olsun

Ama arkadaslara teklifim baki , ne zaman bu tutumdan vazgecerlerse ben de aynisini yapacagimi kabul ve taahhut ediyorum

Ki bu son teklifim forumu da basliklari da rahatlatacaktir

Satasmak mi?
Hadi iddia ettigin gibi bir iki kisi olsa anlarim da, bir sürü kisi senden ve senin mesajlarindan rahatsiz yahu.
Ayrica forum senin babanin malimi yahu, istedigim konuya istedigim yorumu yaparim.
Sen önce sapkani bir önüne koy da, neden bana bir degil iki degil bir sürü kisi böyle mesajlar yaziyor diye düsün.
Ayrica forumu istedigim zaman birakirim, istedigim zaman da dönerim, ki neden döndügümü bilenler biliyor, sen tasalanma.
Ha birakmadan bahsediyorsak, adminlere özelden sikayet ederken artik forumu birakma noktasina geldim diyen de sensin yahu.
Alenen yazdigin mesajlarin cogu milletin yazdiklarina müdahele etme, milletin yazdiklarini sorgulama amacli ama nedense sana cevap verilince deliriyorsun. Yahu sana yapilan bir seyin yapilmasini istemiyorsan önce buna kendin baslayacaksin.
Ben tek kelime Aysal´dan bahsetmedigim halde, yazdigin alakasiz mesaj ortada.

Puahahahahahahahahahaha, lafa bak.
Oysa verdigim örnek adamin tezini cürütüyor ama aklinca ayni dilden cevap verebildigini saniyor.
Tabii burada Basaksehiri en cok, hatta belki de tek yalayan kisinin kim oldugunu da herkes biliyor ya neyse.
Neyse, sen kendini sütten cikmis ak kasik olarak görmeye devam et.
Son zamanlar da ortaya koydugun davranislar ve iddia ettigin gibi bir iki kisinin degil, bir cok kisinin senden rahatsiz olmasi öyle olmadigini kabak gibi gösteriyor.
Nasil olsa gider yine özelden sikayet edersin, birakicam artik falan diye de agladiktan sonra kendi yedigin bu halt üzerinden vurmaya calisirsin, konularda herhangi bir saldiri olmadigi halde saldirip ben bir sey yapmiyorum ki dersin (iki mesaj üstte yaptigin gibi), konulari uzattikca uzatan olmana ragmen uzatmayin uzatiyorlar dersin, cok kez gördük bunlari senin tarafindan sasirdigimizi saniyorsun ama öyle degil gülüyoruz artik.

Son düzenleme:
kerameti kendinde sanıp fatih hocayı ve yanındakileri gönderdikten sonra sıçıp batırıp kaçan şahsın yaptığı kazık transferlerden sadece biri

Hain aysal'in kazik transferi

Sadece Tarik degil,umut gundogan endogan adili Oguzhan kayar gibi gereksizler evde oturarak Maas aldilar

Üst Alt