Otur Sıfır Terim - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Otur Sıfır Terim

Selçuk ve Donk'a gereğinden fazla güvendi. Ndiaye olmadan da bir şekilde hallederim diye düşündü. Sol bek transferini orta saha transferine tercih etti. Orta sahanın çok yetersiz olduğunu fark edemedi. Sivas ve Kasımpaşa maçlarında oyuncu değişikliklerini yanlış yaptı. Terim geldiğinden beri yanlışları doğrularına ağır bastı maalesef.

TRT-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bunlarin hepsinin farkinda Terim. Kasada bir kurus para yok. Kendi cebinden mi yapacak Terim transferi?

Ayrica Ndiaye gitmek istemis. Gondermezseniz oynamam diye de tehditler savurmus. Simdi bu kafadaki bir adami takimda tutsan neye yarar?

Valla Terim gelirken demiştim: Bıraktığı zamandaki taraftar artık yok. Taraftar artık futbolu çok iyi biliyor, kimin nasıl oynayacağını, kadronun nasıl olması gerektiğini, çıkan ve giren oyuncuların kimler olduğunu, dizilişin nasıl olması gerektiğini çok net şekilde öğrenmiş bir taraftar var. Üstelik maç başlamadan ve maç içinde ortak kanıya varıyor. Hoca bu kafayla devam ederse ligin sonunu zor çıkarır... Şu an geçen seneden hiç bir farkımız yok; aynı oyuncular, aynı performans, aynı fantezi....

Bir bildiği vardır demiyorum fakat deplasmanda 22 şut atıp 10 tane isabet ettirmişsen,30 tane orta açıp 12 isabet bulmuşsan ve sadece 1 gol atabilmişsen kusura bakmayın hocanın suçu oyuncular ve hakemden çok daha azdır. Sezon sonu inşallah şampiyon olacağız.

herif 30 tane hakaret etti

ezik misin inatci misin anlamadim yazdim

dogrudan ezik demedim

ayrica herif 30 defa hakaret ederken mudahale gelse hicbisey olmayacak

neyse

Hakaret içeren bütün mesajlarını editledim ve konuya uyarı bıraktım, devam ettiği an hemen konudan attım. Lütfen bu tür konularda bize güvenin renktaş, raporlayın gerekeni yapalım. Kendimiz cevap verince olay daha çok büyüyebiliyor buda bizim işlemlerimizi yavaşlatabiliyor. Hayırlı akşamlar, iyi forumlar.

Bunlarin hepsinin farkinda Terim. Kasada bir kurus para yok. Kendi cebinden mi yapacak Terim transferi?

Ayrica Ndiaye gitmek istemis. Gondermezseniz oynamam diye de tehditler savurmus. Simdi bu kafadaki bir adami takimda tutsan neye yarar?
Sol bek transferi bana kalırsa çok da gerekli değildi. Orta sahada daha büyük boşluk vardı Ndiaye gidişi sonrası.

TRT-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bu sene sampiyon olamazsak bunun sorumlusu bircok kisi olabilir ancak Fatih terim olmaz.

FT boyle devam ederse "FT istifa" tezahuratları yakındır. O zaman anlarsın sorumlu kim??

Ndiaye gitmiş, solbek Japon gelmiş.. Muthiş bir kadro var.. Ve Sivas, K.Pasa gibi takımlara yenilen bir takım var..

Bu işin sorumlusu ben değilim.. Sorumlu FT dir.

erenle gomisle çift santrafor oynanmaması gerektiğini ne zaman anlayacak acaba

artık ligdeki takımlar kendi evlerinde bu tarz şeyleri affetmiyor hoca, 2 santraforun var diye hücum etmekten tırsıp 10 kişi beklemiyor, boşalttığın orta sahadan kalene hızla geliyorlar

hoş bir takım eren derdiyoktan niye çekinsin o da ayrı bir mesele

hic bi fark görmüyorum Tudordan acikcasi oyun olarak

Ben bu kadar eksik varken Tudor dönemi ile Terim döneminin kıyaslanmasını doğru bulmuyorum. Tudor zamanı herkes Donk'a söverken bu akşam sahanın en iyisi Donk'tu diyoruz. Selçuk ve Donk'a neredeyse hiç şans vermeyen Tudor eğer şuan takımımızın başında olsaydı bu orta saha sorunuyla nasıl baş edecekti acaba ?

Ayrıca Hertha Berlin maçını da hatırlatmak isterim oyuncu değişikliğine kadar rezil bir oyun varken Tudor bir anda Selçuk-Tolga'yı çıkarıp Ndiaye ve Fernando'yu alınca oyunun ne kadar değiştiğini de görmüşsünüzdür umarım.

Doğru kadro ve doğru saha yayılışını henüz bulamadı hocanın biraz daha zamana ihtiyacı olabilir ancak şunu artık herkes görsün fatih terim bir ilah değil oda diğerleri gibi sıradan bir teknik direktör.

Benim hep dediğim bütün gelen hocalar için istikrar adına en az 1 sezon kalmalılar.Çok aşırı bir başarısızlık söz konusu değil ise o yüzden fatih terimede zaman verilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Eleştirelim eleştirmesine de bu ne yav. Evet hoca formsuz, kötü işler yapıyor diyoruz çünkü deplasmanlarda sonuca gidemiyoruz. Öyle veya böyle bu takımı yalnızca Terim şampiyon yapabilir, hala da gayet geçerli bu önerme. Tudor gitsin misket oynasın.

Eldeki kadro kötü değil ama aşırı derecede dar, bu yetmezmiş gibi Terim'in zerre kabahati olmadığı biçimde N'diaye satışı oldu, fernando sakatlandı falan derken elde düdük gibi bir orta saha kaldı... Bir de hocanın formsuzluğu eklenince sonuç kaçınılmaz oldu.

Ben hocaya güveniyorum ilerisi için.

Son düzenleme:
Üst Alt