GSC Scout - # Oumar Niasse - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Geçen sene de Gekas'ı önerip duruyorlardı, şimdi o Gekas sürünüyor. Hala öğrenemediler, şöyle takımlardan oyuncu alınmayacağını.

Bence Dany örneği yanlış. Afrika hiçbir zaman çok üst düzey defans oyuncusu yetiştirmemiş. Olsa bile çok nadirdir. Ama ofansif oyuncuları tam tersine. Her zaman üst düzey performans sergilemişler. Ligimizde de birçok örneği var. Amokachi, Samuel Johnson, Nonda, Niang, Herve Tum, Emenike, Webo, Sow, Drogba bunlar sadece bir anda hatırladıklarım. Hepsi çok iş yaptı.

Kayserinin forvetinin adi neydi ya takla atyodu sürekli fenere 3 gol atmisti o da iyidi

Takımın yarısına çöp diyorsunuz .. Bizimle adlandırdığınız oyunculara bak serdar g serdar aziz yok ishak yok niasse biraz kendimize gelelim avrupa nın en büyük kupasın da ilk 8 e giriyoruz her sene:)

Bas bas bağırıyoruz burada forumda onlarca kişi Süper ligden yabancı oyuncu alınmaz diye hala böyle çapsız adamları beğenenler var. Ya anlamiyorum ben sizi gerçekten. Amrabat Dany gibi adamlardan kurtulmak için can atıyoruz ama yerine yeni kazık içeren çöpler peşinde taraftar. Bu dandik ligden türk bile alınmaz ya neyse o başka bir konu.

Gesendet von meinem GT-I9001 mit Tapatalk 2

Geçen sene de Gekas'ı önerip duruyorlardı, şimdi o Gekas sürünüyor. Hala öğrenemediler, şöyle takımlardan oyuncu alınmayacağını.

Gekas ile bu bir mi Allah aşkına? Gekas 33 yaşına gelmiş bir adam, bu saatten sonra sürünmesi normal değil mi? Ayrıca Gekas'ı da küçümseme derim. Zamanında Bundesliga'da gol kralı olmuş bir adam.

Bugün yine iki muhteşem gol atmış. Ligtv'nin sitesinde bakabilirsiniz. Şuraya yazıyorum seneye bu adam ya Avrupa'ya gider ya da fb alır.

Üst Alt