Oynamayı Düşündüğün Hangisi: FIFA, PES, NBA 2K18, FM - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Oynamayı Düşündüğün Hangisi: FIFA, PES, NBA 2K18, FM

?? ILK TERCIHIM ...

• FIFA

Kullanılan: 9 50.0%
  • PES

Kullanılan: 2 11.1%
  • NBA 2K18

Kullanılan: 2 11.1%
  • FM

Kullanılan: 5 27.8%

• Kullanılan toplam oy
    18
@Alper Altun Bu NBA2K18'in puanı neden bu kadar düşük ? Steam'de baya düşük puanı, pay to win falan demişler. Basketbolla pek alakam yok ama bu sene denemek istiyorum, online falan oynamayacağım tek başına oynamak için önerir misin ?
Bende senin gibi hic bu oyunu daha onceden alip oynamamistim, ama gecen gun gordum ve almayi dusunuyorum cunku begendim. Neden steam puani dusuk hic fikrim yok :)

Online dusunmuyorsan sorun olmaz benim bildigim kadariyla. Bazi sitelere baktim oyun hakkinda cok ovgu dolu sozler sarf edilmis, ama ortak negatif noktalari da, oyun icinde iyi biri olmak 'master' cok zorlanmis diyorlar.

Bende senin gibi hic bu oyunu daha onceden alip oynamamistim, ama gecen gun gordum ve almayi dusunuyorum cunku begendim. Neden steam puani dusuk hic fikrim yok :)

Online dusunmuyorsan sorun olmaz benim bildigim kadariyla. Bazi sitelere baktim oyun hakkinda cok ovgu dolu sozler sarf edilmis, ama ortak negatif noktalari da, oyun icinde iyi biri olmak 'master' cok zorlanmis diyorlar.
Zaten Basketbol konusunda iki oyun var, EA tarafından piyasaya sürülen çöp.

MHA-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt