Oyun/İş Bilgisayarı/Notebook Tavsiyeleri - Sayfa 33 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Oyun/İş Bilgisayarı/Notebook Tavsiyeleri

@Danyal Artemis hangisini alayım amirim

@Danyal Artemis hangisini alayım amirim
ekran kartı bulmussun hangisi diye mi soruyon :d
rog strix serisi bi tık daha iyidir.

nası topluyorlar şu kasaları bu fiyata anlamak zor vala. ekran kartının kendisi 10 bin zaten. diğer parcalar 2 bine mi toplanıyor yani. tuhaf.

ekran kartı bulmussun hangisi diye mi soruyon :d
rog strix serisi bi tık daha iyidir.

nası topluyorlar şu kasaları bu fiyata anlamak zor vala. ekran kartının kendisi 10 bin zaten. diğer parcalar 2 bine mi toplanıyor yani. tuhaf.
Ekran kartları yavaş yavaş stoklara girmeye başladı da bu hazır sistemlerde bu kadar uyguna gelmesinin sebebi stokları piyasaya sürmeden bu şekilde hazır sistemlerine ekliyor firmalar. Mağazan alındığında da İtopya stok verebiliyor ekran kartına insancıl bir fiyattan. Birkaç hafta önce Amazon ve Inventus 9000₺ civarına 3070Ti sattı. Gerçi tekrar yükselmiş olabilir fiyatları. :asd:

@Recep Yıldırım 12-13 bin civarında 5600x & 3060Ti barındıran sistemler oluyor. GameGaraj gibi yerlere de bakabilirsiniz. 5600X çok daha uzun ömürlü olacaktır, bir bakın derim. :hat:

laptoba 16 gb ram ekledim fakat run it sayfasında oyun performansına baktığımda you have 6 gb ram diyor. Sebebi nedir acaba bilgisi olan var mıdır ?Fakat bilgisayar özeliklerinde 20 gb kullanılabilir 17 gb diyor

Hayirli olsun da, baktım,o fiyat ne birader,vay anasını,baya uzak kalmışız piyasadan..2070 superi 4300 liraya aldım lan ben 1 sene önce neredeyse..

GM1900 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

8,500 TL ye aldım valla. Ne yapıp edip aldım. Dolar artıyor. İlerde hiç alamayacağız gibi görünüyor. Ne kadar erken o kadar iyi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8,500 TL ye aldım valla. Ne yapıp edip aldım. Dolar artıyor. İlerde hiç alamayacağız gibi görünüyor. Ne kadar erken o kadar iyi.

Allah allah, 8500 gene çok pahalı tabide dolar bu seviyedeyken maalesef kabul edilebilir ama, ben şuna bakarak dediydim
İkinci el mi aldın ?

Allah allah, 8500 gene çok pahalı tabide dolar bu seviyedeyken maalesef kabul edilebilir ama, ben şuna bakarak dediydim
İkinci el mi aldın ?

Bu model vatanda 13 bin diyor. Sıfır amerika açılmamış sahibinden buldum. Aynısı zaten bu ilandakiyle. Yani bunu alacağım.

Üst Alt