Öz Evladımız Arda Turan Artık Yuvaya Dönmelidir - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Öz Evladımız Arda Turan Artık Yuvaya Dönmelidir

Arkadaşlar bir kere maça gelin be. :) Buradan sallamakla olmuyor. Bir kere de sizi tribünde görelim. Fatih Terim Arda Turan 'ı istiyorsa size ne düşer biliyorsunuz değil mi :)

Polat döneminde de full tribünde hatta uAnın içindeydim. Israrla Polat istifa diye bağırmıyorlardı, Sezgin'e laf atıyorlardı.

Yani eksileri de çok ona lafım yok.
Ne zaman Galatasaray menfaatlerini kendi menfaatlerinin önüne koyarlarsa o zaman bunları ciddiye alabilirim.Benim gibi düşünen çok insan var.Geçen sene ki Beşiktaş maçı için işyerindeki amirim ki kendisi fanatik Galatasaray'lıdır gelip tayfadan bilet ayarlayabilirim dedi.Bende onlardan gelecek bilet yerin dibine batsın dedim ve gitmedim.

D

dazn ne alaka.
arda yi hayatta istemem bile bile kaziklanmaktir bu. Kendinize gelin, toparlayin kendinizi. Karantina zamani zordur dogru
arda gelmeli
7 no degil vazgeçtim 66 giymeli ,jübilesinden sonra da müzeye kaldirilmali o forma

@Refik Y. AKKÜLAH bu konuda anlasamadigimiz doğru ama ,gurbolarin oy hakkinin yanında yerel takımlara karismalarida ellerinden alinmali

ben oy kullanmıyorum ,uzucu ,ama uA baglantilarim gecmisimde lisede birdfucker,uni de uA-UNI baglantilarim sebebiyle bu hakki kendimde buluyorum

Deplasman biletlerini bıraksalar,millette yağmur çamur dinlemeden gidecekte yok yıllardır bırakmıyorlar.
Heh ben de bunu diyecektim. 3 senedir Ankara'daki maçlara bilet kovalıyoruz saniyesinde bitiyor. Meğerse biletler önceden ua tayfasına veriliyormuş. Bir de derler ki siz maçlara gelmiyorsunuz atıp tutuyorsunuz. Ulan bilet bırakmıyorsunuz ki gelelim. Neymiş maç izlemek sezonda 20 kez takımı destekleyenin hakkıymış. Ankara'da binbir zorlukla hayatını idame ettiren, senede 1 kez takımı izlemek isteyen gariban adam Galatasaraylı değil mi şimdi bunların mantığına göre? Ha benim durumum iyi ama durumum iyi diye de karaborsaya düşen biletlere para da saçmıyorum enayi değilim.

Heh ben de bunu diyecektim. 3 senedir Ankara'daki maçlara bilet kovalıyoruz saniyesinde bitiyor. Meğerse biletler önceden ua tayfasına veriliyormuş. Bir de derler ki siz maçlara gelmiyorsunuz atıp tutuyorsunuz. Ulan bilet bırakmıyorsunuz ki gelelim. Neymiş maç izlemek sezonda 20 kez takımı destekleyenin hakkıymış. Ankara'da binbir zorlukla hayatını idame ettiren, senede 1 kez takımı izlemek isteyen gariban adam Galatasaraylı değil mi şimdi bunların mantığına göre? Ha benim durumum iyi ama durumum iyi diye de karaborsaya düşen biletlere para da saçmıyorum enayi değilim.
Aynen öyle... Bırakın kendileri çalıp oynamaya devam etsin.Kimsenin Galatasaray'lı oluşunu sorgulamak hadlerine değil...

gomis para için bizi yüz üstü bırakıp gitti. yerini doldurmak için diagne ve falcaoya dünyaları bastık..

buradaki nefretin gomise mi , yoksa yerine gelen diagne ye mi ?

arda ile reira ilişki de o hesap... yaşı geçmiş diyebilirsin ama siyasi görüşlerimiz nedeniyle ardayı taşlamamıza gerek yok bence dostum.
Siyasi görüs nedir simdi. Siz kafayi mi yediniz? Ciddi olarak soruyorum üstüme salin diye talimat mi aldiniz? Orada 10 kere yazmisim basakta bile ölmüs kovulmus bir oyuncudur. O mantigina göre Buragi da istememeliyim ama yedege isterim

arda gelmeli
7 no degil vazgeçtim 66 giymeli ,jübilesinden sonra da müzeye kaldirilmali o forma

@Refik Y. AKKÜLAH bu konuda anlasamadigimiz doğru ama ,gurbolarin oy hakkinin yanında yerel takımlara karismalarida ellerinden alinmali

ben oy kullanmıyorum ,uzucu ,ama uA baglantilarim gecmisimde lisede birdfucker,uni de uA-UNI baglantilarim sebebiyle bu hakki kendimde buluyorum
1 GURBO NE DİYORSA TERSİ YAPILMALIDIR. DÜNYA ANCAK BÖYLE GÜZELLEŞİR.

fakat ardayı sevmediğimi, değil galatasaray survivorda bile başarılı olamayacağını da biliyorum

zekinin tutunduğu dal fatih terim

işte hep bunlar terim yüzünden

arda gelmeli

Arda Basakta bile tutunamamis Cöpoglucöptür.

Üst Alt