Ozan Kabak Paniği! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Daha ögrenecegin cok sey var cünkü daha caylaksin.

Bir vizyoner altyapiya önem verir bu yüzden Terim ile alakasi yok Ozan'i begenip begenmemenin.

Yapma ya,Emre,Semih,Sabri gökten zembille mi gelmişti?Niye gönderildiler teneke bağlanarak?

Senden öğrenecek değiliz vizyonculuğu.Ben vizyonculuğun gereğini yapıp bütün yerlilere savaş açmış durumdayım buna yönetim teknik ekip de dahil.Sen bir o yandan bir bu yandan dön baba dönelim,böyle vizyonculuk olmaz.Bırak sen bu işleri.

Yapma ya,Emre,Semih,Sabri gökten zembille mi gelmişti?Niye gönderildiler teneke bağlanarak?

Senden öğrenecek değiliz vizyonculuğu.Ben vizyonculuğun gereğini yapıp bütün yerlilere savaş açmış durumdayım buna yönetim teknik ekip de dahil.Sen bir o yandan bir bu yandan dön baba dönelim,böyle vizyonculuk olmaz.Bırak sen bu işleri.

Gicik sin.

7,5 MİLYON veren olunca sanki kafasına silah mı dayamış oluyorlar gitmesi için?
futbolcunun da rızası olur ise o madde geçerli olur.
zorla birşey yok.

Tamam ozan'ın isteği önemli ama.

Bu serbest kalma maddesini koyduranda Ozan.
Bu maddeyi koyduran iyi bir tekli gelirse gitmek için koydurmuştur.
Neden kalmak istesin ki?Zaten kendi talep etmiş.Demekki kafasında kısa vadede gitmek var.

Ayrıca bizim yöneticiler sabahtan akşama kadar ne yapıyuorlar anlamıyor.
TV yorumcuları bile bizden daha çok gündeme getiriyor bu konuyu, elden kaçırmamamız gerektiğini ama yöneticiler ısrarla hala önlem almıyor.

Sözleşme uzatma girişiminde bulunmayan yöneticilerde hainlik yapıyordur.

Porto'daki 19'luk Diego Leite için bile 50 milyon € istiyorlar....biraz akıllanalım...

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk

8-10 Milyon çok iyi olur....kusura bakmayın ama daha fazla hiç kimse vermez....daha ilk sezonu ve önümüzdeki sezon nerede olacağımız bile belli değil....para eder iki oyuncu satmalıyız bunlarda ya ozan ya fegh yada garry...ama Maicon'u elden parayla çıkarabilirsek sezon sonunu bekleyebiliriz Ozan için

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk

Verine adama senelik 3-3,5 milyon tl ve satisda 10% pay hakki ondan sonra sözlesmeyi 2022 ye kadar 20 milyon serbest kalma maddesiyle uzattin. Tabiki o 7,5 milyon serbest kalma maddesi dogruysa.

Böylece herkez kazanir. En iyi ihtimal sezonu böyle performanslarla kapatir ve Man City falan bize yazin teklif yapar ve Ozani belki biz de 1 sene kiralik park eder.

Üst Alt