Ozan Kabak'ın Takımı Stuttgart Küme Düştü - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ozan Kabak'ın Takımı Stuttgart Küme Düştü

Simdiye kadar alt yapilardan ne kadar kazandik acaba.
Arda 13
Ozan 11
Tugay 3
Semih 2
29 milyon yapiyor. Sanirim Emre ve Okan'dan yetistirme bedeli 1 milyon almisizdir. Bir de Fatih Akyel bedeva mi parayla mi gitmisti unuttum.
Ya 30 milyon ya da 33 filan. Cok cok az

Arkasından olumlu konuştuğun tek eski futbolcumuz Sneijder sanırım,daha sallamadığın başka bir eski futbolcumuzu hatırlamıyorum da.

@Aydın Aslan iştirak eder misin bu gözlemime?

Bana birsey yazacaksan tek benimle konus. Iki kafadar bir olmaniza gerek yok, onun onayina da gerek yok bana birsey söylemek istiyorsan. Kisaca hiyarlik yapma Sarper.

Her zamanki gibi isine yaradigi etrafa cekiyorsun olayi, kimseye birsey kanitlamama gerek yok bol bol arkasindan olumlu konustugum futbolcu var. Göremiyorsan veya görmek istemiyorsan bu seni baglar.

Sözleşme uzatma mevzusu sene başından itibaren devam etmiş.Bunları ben değil bir çok medya yorumcusu vs söylüyor

Serbest kalma bedelini yukarıya çeksek daha çok para kazanabilirdik.Tabi böylesi daha hayırlı oldu ona bir şey dediğim yok ama birde kötü tarafından bakalım Luyindama-Marcao ikilisini bulamasaydık bu yorumlar nasıl olurdu ?

Sen soyleyince bakmaga basladim sunu dion demi

1:25ten itibaren

Eger buysa cok dusunulerek soylenmis bisey degil yaw. Soruyu soran herif ztn scripti vermis. Ozan da soylemis bulunmus

Digeri de ewt daha fazla para gelebilirdi ama dedigim gibi bu herifin daha cocuk oldugunu hatirlarsak akli celinmis ve ondan baska birsey dusunmemis olabilir. Bende o yasta gittigimden o mevzunun nasil bisey oldugunu tahmin ediyorum. Benim nazarimda bi yanlisi yok herifin. Degerlendirirken de velet oldugunu akilda bulundurmali

Bana birsey yazacaksan tek benimle konus. Iki kafadar bir olmaniza gerek yok, onun onayina da gerek yok bana birsey söylemek istiyorsan. Kisaca hiyarlik yapma Sarper.

Her zamanki gibi isine yaradigi etrafa cekiyorsun olayi, kimseye birsey kanitlamama gerek yok bol bol arkasindan olumlu konustugum futbolcu var. Göremiyorsan veya görmek istemiyorsan bu seni baglar.

E defalarca söyledik de ne oldu,her defasında önyargılısın dedin kestirip attın ya da hiç cevap vermemeyi seçtin.Ben de bak sadece ben yokum diye Aydın'a mention attım ne olmuş yani,bir başkasına da atabilirdim.Benim senin hakkında söylediklerimi sadece ben söylemiyorum yani onu bil diye attım o mention'u.

E defalarca söyledik de ne oldu,her defasında önyargılısın dedin kestirip attın ya da hiç cevap vermemeyi seçtin.Ben de bak sadece ben yokum diye Aydın'a mention attım ne olmuş yani,bir başkasına da atabilirdim.Benim senin hakkında söylediklerimi sadece ben söylemiyor yani onu bil diye attım o mention'u.

Mention attigin kisi artniyetli birisi oldugu icin gerisinin hic bir önemi yok. Benim ak dedigime kara diyen birisi sonucta, ama beni de ilgilendirmiyor acikcasi

Uzatmak da istemiyorum. Böyle sacmasapan seylerle bana bulasmayin beni muhattap etmeyin. Kendi aranizda özel mesajdan ne halt yiyorsaniz yiyebilirsiniz.

Mention attigin kisi artniyetli birisi oldugu icin gerisinin hic bir önemi yok. Benim ak dedigime kara diyen birisi sonucta, ama beni de ilgilendirmiyor acikcasi

Uzatmak da istemiyorum. Böyle sacmasapan seylerle bana bulasmayin beni muhattap etmeyin. Kendi aranizda özel mesajdan ne halt yiyorsaniz yiyebilirsiniz.

E Hamza'ya falan da aynısını diyorsun sen ki gayet ılımlı bir adam o.Bu şekilde kategorizasyon yapmanı,farklı düşüncedekilere düşmanca yaklaşan tavrını net bir şekilde kınıyorum.

Üst Alt