Ozan Kabak’ın Transferi İçin Stuttgart ile Resmi Görüşmelere Başlandı - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ozan Kabak’ın Transferi İçin Stuttgart ile Resmi Görüşmelere Başlandı

Her sene böyle bir oyuncu çıkarabilirsek
Sırtımız yere gelmez
Bence bu satış bizi çok güçlendirecek

Izlememiz gereken yol tamamen bu zaten.

Altyapi seni ileri tasir, hazir oyuncuya verdigin milyonlarca € yu harcamamis oluyorsun bir kere bir oyuncunun gelisimi icin. Önemli olan altyapi sistemini tam oturtup bunu fabrika misali tikir tikir calistirmayi basarmak.

Ozan bir istisna olmamamali. Altyapimizda cok yetenekli futbolcular var bunu iyi kullanmaliyiz.

Sene başında havadan 12 milyon ero transfer bütçesi verilseydi hepiniz oynaya oynaya kabul ederdiniz baylar
Biraz yetinmeyi bilelim
Havadan gelen bi para belki de kaybolup gidecekti
Bunu sürekli hale getirmeliyiz ve altyapıya önem vermeliyiz
Galatasaray altyapısı bi zamanlar Türkiye’nin en iyi alt yapısıydı.Bence hala öyle
Artık bunu ön plana çıkarma vakti
12 milyon Euro’yu beğenmemek de neymiş

Sene başında havadan 12 milyon ero transfer bütçesi verilseydi hepiniz oynaya oynaya kabul ederdiniz baylar
Biraz yetinmeyi bilelim
Havadan gelen bi para belki de kaybolup gidecekti
Bunu sürekli hale getirmeliyiz ve altyapıya önem vermeliyiz
Galatasaray altyapısı bi zamanlar Türkiye’nin en iyi alt yapısıydı.Bence hala öyle
Artık bunu ön plana çıkarma vakti
12 milyon Euro’yu beğenmemek de neymiş
Evet ama o sene başındaydı. Kendisini ve kalitesini gösterdi. Yaşının küçük olması da ileride gelişim yaşayacağını gösteriyor. Şimdi Ozan kalitesinde bir adam almak istesen ve 30 yaş civarı EPL 'den birine teklif götürsen 7-8 vermek zorundasın. Karımız ne? 3 milyon. Bana göre kaçan balık büyük oldu.

Buda adam cikmadi, alt yapidan bir gunde Allah rizasi icin Metin Oktay ruhlu biri ciksin. Hersey avrupa ve para degildir. Neyse en azindan bi bonus oldu, InsAllah 10% gelecek satistan birsey yapsak.

Milletten oyuncu alinca bize oyle veriyorlar, en azindsn bizde yapalim

Michael Reschke. Bu adam fena. Stuttgart'in sportif direktörü.

Adam zaten Stuttgart'a gelmeden önce Bayern de calisiyordu. Ozan'i mutlaka uzun zamandir takip ediyordur o adam, öyle 2-3 CL macinda dikkat cekti diye adam almaz Almanlar kolay kolay.

Terim keske izin verse de bizim de böyle futbol akli olan bir sportif direktörümüz olsa.

Galatasaray'i sozlesmesine kus beyinli yoneticiler tarafindan eklenen bir maddeyi kullanarak yalnizca 3 ayda birakip giden bir futbolcunun arkasindan agit yakmaya gerek yok. Galatasaray'a benzer hareketleri yapmis abileri gibi bir son bekler kendisini.

Michael Reschke. Bu adam fena. Stuttgart'in sportif direktörü.

Adam zaten Stuttgart'a gelmeden önce Bayern de calisiyordu. Ozan'i mutlaka uzun zamandir takip ediyordur o adam, öyle 2-3 CL macinda dikkat cekti diye adam almaz Almanlar kolay kolay.

Terim keske izin verse de bizim de böyle futbol akli olan bir sportif direktörümüz olsa.

Terim'in izin vermesinden de ote imza yetkisi de gerekir boyle bir adama, yonetimin tamamen aradan cekilmesi gerekir

Matthias Sammer'i cok istiyorum ben

Terim'in izin vermesinden de ote imza yetkisi de gerekir boyle bir adama, yonetimin tamamen aradan cekilmesi gerekir

Matthias Sammer'i cok istiyorum ben

Tabi ki yetki verilmelidir böyle bir durumda.

Ama hepimiz biliyoruz ki Terim üzerinde bir "üst akil" ile calismaya pek hosnut degil, malum her yere kendisi bakmak istiyor.

Halbuki bu onun üzerindeki yükü de hafifletir aslinda.

Üst Alt