Özbek: "Performansı yüksek bir kadro derinliği istiyoruz" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Özbek: "Performansı yüksek bir kadro derinliği istiyoruz"

13bda9d0ad1c476cba32d83a7bbd949a.jpeg
Yağ yok, Dursun değil bu.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

ben futboldan anlamam teknik olarak, fanatik galatasaraylıda değilim. sadece takımımın aktif destekçisiyim, fanatizme karşıyım. rakiplerimden de nefret etmiyorum. hobi olarak futbol izleyicisiyim ki her maçıda izlediğim söylenemez. futboldan önemli şeylerde var, herkes bunun bilincinde olmalı orası ayrı. forumda bizlerden daha donanımlı insanlar var.
şu var, ben bu kadar futbola uzak biri olarak, son 2 haftadaki galatasarayı kurmuş olmana rağmen, bu söylediğin lafa inancım yok. üstelik benim gibi futboldan çok anlamayan birinin bile bu adamdan daha iyi kadro kuracağını söylemeliyim.

İstifa etse kim gelecek herkes birbirinin arkasına saklanıyor seçimlerde. Dursun gitse yerine başkası gelse onun da bundan iyi olacağını hiç sanmıyorum. Benim için önemli olan takımın başarısı, takım başarılı olduğu sürece bana bir zararı yok

Son fotosuna bakarsak kulaklarında küçülme var.Ayrıca yüzündeki yağ oranıda düşmüş.Dikkat ederseniz son katıldığı programlarda inanılmaz agresif bir konuşma tarzı var.Sunucuları falan tersliyor durmadan.Önceden sünepe gibi duruyordu.Bence Face off flimindeki olay olabilir.Azılı bir suçlu hapisten kaçıp bunun suratını kendine monte etti.Bunuda göle falan atmışlardır heralde.:asd22:

Taraftara teşekkür etmiş Tudoru çağırdığı için trübündekiler gerçek Galatasaraylıymış

Sen biletleri kendi adamlarına dağıttın tabiki senin istediğin gibi davranacaklarlar sayın Özbek

Adam yöneticiliği öğrendi ya da yanlış yönlendirenlerden kurtuldu anlaşılan.. Son kongrede yaşlılar bayağı saldırdığına göre

“UEFA turnuvalarında oynuyoruz. Yabancı sınırlamasında dikkat edilmesi gereken husus UEFA bu işi nasıl yapıyor, UEFA'ya bazı ülkeler bu işi nasıl yapıyor? Buna bakmak lazım. Neticede UEFA kulüpleriyle turnuvalarda yarışıyoruz. Bu yarışmanın kuralını zedeleyecek bir şey olmaması lazım. Kulüpler Birliği Vakfı olarak da bir araya gelip bu konudaki görüşlerimizi TFF'ye aktaracağız. Benim görüşüm kontratlı oyuncum varsa devam etmesi yönünde. Geçmişte bunu yaşadık; elimizdeki oyuncu tribüne gitmek zorunda kaldı. Bu konunun önce bir tartışılması lazım. Yabancı ağırlıklı 11'ler var. Kulüpler bu işten zarar görmemeli; kontratlı oyuncuyu tribüne oturtmamalı. TFF de bunu dikkate alacaktır.”

“Artık Galatasaray da oynama şansını kaybetmiş bazı oyuncularımız var. Galatasaray’ın ekonomisi çok önemli. Galatasaray hiçbir şekilde tribünde oturan futbolcuya maaş ödememeli. Bu çalışmanın bir iki güne kadar neticelenmesini umuyorum.”

Galatasaray.org

Özellikle de boldladığım kısım ne iş abi yabancı kuralı şuan zaten belli, oynamamı yapacaklar bu yönde haberler mi var?

Fikrim kimin aday olacağına göre değişir.
Ancak kongredeki şerefsizleri gördükten sonra dursun'a sempati beslemeye başladım.
Sağlam bir aday çıkarsa onu desteklerim, Ahmet Ö. gibi fırsatçılar gelecekse kalsın bana bir zararı yok...

Beklenen kadar kayıp olmayacak diyor.

Matematiğe bakalım:

Beklenen toplam hasılat: 6 milyar TL

%38x%80 ile GS payı: 1.824 m TL

%25x%80 ile GS payı: 1.200 m TL

aradaki fark: 624 m TL

Aradaki fark bu kadar olmayacak diyorlar, bunu da bağladıkları yer "toplam hasılat düşük olacak o kadar olmayacak zaten" gibi bir mantık...

İşine geldiği zaman 6 milyar'a kadar toplam hasılat olacak diyorlar, aradaki farkı küçültmek için ise o kadar toplam hasılat olmaz diyorlar. Aradaki farkı küçültelim madem:

Toplam hasılat: 4 milyar TL

%38x%80 ile GS payı: 1.216 m TL

%25x%80 ile GS payı: 800 m TL

aradaki fark: 416 m TL

Evet aradaki fark azaldı ama ciro 6 milyar TL olursa eline geçecek para ile bu sefer eline geçecek arasındaki fark da 400 m TL.

İşin özü ihalenin el değiştirmesi, en az 600 m TL civarı bir tahmini nakit girişinde azalış getirecek.

Yazık...

Üst Alt