Özer Hurmacı Fenerbahçe'de! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Özer Hurmacı Fenerbahçe'de!

Cevap: Özer Hurmacı Fenerbahçe'de!

4.2 değil 2.2 milyon euro gitcek oyuncular kiralıkmı bilmiyorum..

ayrıca poulsen ve bir sol açıkta gelcek en yakın zamanda..

Özgür Cek'in gidisine geri alma posiyonu koymuslar diye duydum forumlarindan.

Zaten bonservisiyle verselerdi tam keriz diyecektim adamlara, renkdaslar sizi bilmiyorum ama bu Özgür denen cocuk cok yetenekli bir oyuncu, 2-3 yil icinde büyük bir patlama yapabilir yani, paf takimlarinin maclarina bakinca hep bu cocuk ön plana cikiyordu, acik ara en iyi paf oyuncularini gönderiyorlar, sol acik kendisi.

Insallah duydugum yanlistir da bi sekilde ilerde alabiliriz bu cocugu, benden söylemesi

Azize dediki''3yıl üst üste şapiyon olcaz bu transferlerden sonra bence lig bile oynanılmamalı.Millet transfer yapıyor yaa bizzz ?

İyi çocuktu yazık oldu. Hayrını göremesinler. Transfer konusunda iyice saçmalardılar deli gibi para harcıyorlar bu sene de başarı gelmezse altından kalkamaz Aziz Yıldırım. Bunlar gibi acele etmemize gerek yok. Haldun üstünel olduğu sürece transfer konusunda içimiz rahat olsun.

süüüper futbolcu

hadeeee anca yürürsünüz..... :D nesi süper lan bildimiz ozer iste hic bise olmaz olsa olsa yedek olur gelecek sene takasa gider imreciksinkkkk gibi :f68.gif::f68.gif::f68.gif:

Özgür Çek ve İlhan Parlak karşılığında Ankaraspora verilmiş...

Özgür Çek' i hiç tanımıyorum ama adamlar o gitti diye Özer'in geldiğine sevinemiyor bile..

hayırlı olsun demek lazım.

bencede yedek klübesini güçlendiriyolar:)

ama para yçuk bir rakam.. 4.2 diyolar+2 futbolcu.. 2.2 olsa bile fazla bence:)

ilhan gidince şu an sadece 2 forvetleri kaldı.. yedekte bekleyen forvetleri yok şu an..

Yerli Quaresma olur kendileri. Arda ile birlikte 4-3-3'e harika giderdi.

Galatasaray'ın ihtiyacı olan adamları Fenerbahçe alıyor, bu gerçekten ilginç.

Tuncay ve Gökhan Gönül'den sonra 3. vaka oldu bu ayrıca yerli - genç oyuncularda.

Özer hem genç hemde çok yetenekli bi oyuncu bence fenerin şuana kadar yaptığı en iyi transfer, işin kötü bi yanı 2008 yılında 1.5 milyon euro vermediğimiz için alamamıştık adamın şimdi değeri 5-6 milyon euro oldu...

Yerli Quaresma olur kendileri. Arda ile birlikte 4-3-3'e harika giderdi.

Galatasaray'ın ihtiyacı olan adamları Fenerbahçe alıyor, bu gerçekten ilginç.

Tuncay ve Gökhan Gönül'den sonra 3. vaka oldu bu ayrıca yerli - genç oyuncularda.

puhaahahahahahaa. quaresma nın tırnağı olur evet. 4-3-3 te hiç iş yapmaz. messi nin yerine mi koydun. hahahahahaha alla iyiligini versin :m26:

Özer hem genç hemde çok yetenekli bi oyuncu bence fenerin şuana kadar yaptığı en iyi transfer, işin kötü bi yanı 2008 yılında 1.5 milyon euro vermediğimiz için alamamıştık adamın şimdi değeri 5-6 milyon euro oldu...

5 para etmez. yağlı kazık girdi fenere. helal olsun ahmet gökçeke :wave::m26:

Üst Alt