Özgür Işıtan Gün - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Özgür Işıtan Gün

hqdefault.jpg

Futbol şubesi kapatıldı onun yerine Sportif AŞ var diye biliyorum. Muhtemelen Sportif AŞ nin başında olur Işıtan Bey.

Adam saksı değil sonuçta işi gücü bırakıp yönetime giriyorsa saksılığı kabul etmez böyle adamlar.

Doğrudan Sportif A.Ş de yer alması daha hayırlı olacaktır Abdürrahim Albayrak resmi görüşmeleri yönetmesi filan Fatih Terim 'le arasında çok büyük sorunlar oluşturdu

Remzi Sanver 'in tam görevine geldiğine inanıyorum ki Işıtan Gün 'de şüphesiz Galatasaray'a katkı verebileceği en uygun görevde olacaktır

Doğrudan Sportif A.Ş de yer alması daha hayırlı olacaktır Abdürrahim Albayrak resmi görüşmeleri yönetmesi filan Fatih Terim 'le arasında çok büyük sorunlar oluşturdu

Remzi Sanver 'in tam görevine geldiğine inanıyorum ki Işıtan Gün 'de şüphesiz Galatasaray'a katkı verebileceği en uygun görevde olacaktır
transferler fatih hoca burak elmas ve ışıtan bey üçgeninde olur büyük ihtimal. burak elmas da zaten futbola çok yakın bi isim

Üst Alt