Panathinaikos’a 3 Yıl Men! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Panathinaikos’a 3 Yıl Men!

1524599393984.png

UEFA, Finansal Fair Play kurallarını yerine getirmediği gerekçesiyle Panathinaikos'a Avrupa'dan 3 yıl men cezası verdi.

UEFA'dan yapılan açıklamada, Finansal Fair Play kurallarını yerine getirmeyen Panathinaikos'un Avrupa kupalarından 3 yıllığına men edildiği belirtildi.

1 Mart'a kadar süre verilen Pana'nın istenilen kriterleri yerine getirmediği ifade edildi.

AJANSSPOR

Bizle ilgili ceza konusunu hortlatacagimiz bir baslik olmaya aday .

Fakat en basitinden tff ve forumdaki fb bjk macina ait muhtemel ceza senaryolarina bakilirsa , biz her olaya dogulu stilde yani kurallara degil de "boyle akla uygun geliyor , adaletlisi bu" seklinde yaklasiyoruz

Herhangi bir sampiyonlar ligi macinda rakip antrenorle ilgili boyle bir durum olsa UEFA nin boyle tatil edilen bir maci yeniden filan oynatma ihtimali var midir ?

Ffp ile ilgili de , onlerine ne gittigini , matematiksel , oransal kriterler nedir bilmiyoruz , fakat ceza gelmesi gerekiyorsa gelecektir , aksi durumda bir cikis yolu varsa , o uygulanacaktir

Yunan kulubu 3 sene avrupa geliri alamayacak , ne yaparlar nasil toparlarlar diye dusunmusler mi ? Hayir .

Bizle ilgili ceza konusunu hortlatacagimiz bir baslik olmaya aday .

Fakat en basitinden tff ve forumdaki fb bjk macina ait muhtemel ceza senaryolarina bakilirsa , biz her olaya dogulu stilde yani kurallara degil de "boyle akla uygun geliyor , adaletlisi bu" seklinde yaklasiyoruz

Herhangi bir sampiyonlar ligi macinda rakip antrenorle ilgili boyle bir durum olsa UEFA nin boyle tatil edilen bir maci yeniden filan oynatma ihtimali var midir ?

Ffp ile ilgili de , onlerine ne gittigini , matematiksel , oransal kriterler nedir bilmiyoruz , fakat ceza gelmesi gerekiyorsa gelecektir , aksi durumda bir cikis yolu varsa , o uygulanacaktir

Yunan kulubu 3 sene avrupa geliri alamayacak , ne yaparlar nasil toparlarlar diye dusunmusler mi ? Hayir .

Yapılan uyarılara rağmen borçlarını ödemediği içinmiş. Bizi Milan ve PSG’yi inceledikleri kısımdan inceleyecekler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yapılan uyarılara rağmen borçlarını ödemediği içinmiş. Bizi Milan ve PSG’yi inceledikleri kısımdan inceleyecekler.

Yok ben zaten konuyu bizle kiyaslamadim . Trabzon , liverpool , pana ya da udinese muhabbeti degil bu

Kagit uzerinde bazi kriterler olur ve bunlar nettir avrupalilarda

Ama oyle oldu da boyle oldu da , gemi yan yatti suya battilarla is gormezler

Bu futbola ait bir sey de degil , her alanda netlik , aciklik ve kurallara baglilik vardir

Tabi bu italyanin guneyiyle , danimarkanin bir sehrinde ayni oranda olmayabilir . Cografyanin avrupa icinde bile yarattigi farkliliklar var ama uefa gibi enternasyonel bir kurumda hersey nettir

Bu tip kurumlarda yolsuzluk , yanlis isler olmaz mi ? Elbet olur , insanin oldugu her yerde olur ama cezasini kendi bunyelerinde verir hallederler

Pana ne yapmis bilmiyorum ama 3 yilsa 3 yildir

Yok ben zaten konuyu bizle kiyaslamadim . Trabzon , liverpool , pana ya da udinese muhabbeti degil bu

Kagit uzerinde bazi kriterler olur ve bunlar nettir avrupalilarda

Ama oyle oldu da boyle oldu da , gemi yan yatti suya battilarla is gormezler

Bu futbola ait bir sey de degil , her alanda netlik , aciklik ve kurallara baglilik vardir

Tabi bu italyanin guneyiyle , danimarkanin bir sehrinde ayni oranda olmayabilir . Cografyanin avrupa icinde bile yarattigi farkliliklar var ama uefa gibi enternasyonel bir kurumda hersey nettir

Bu tip kurumlarda yolsuzluk , yanlis isler olmaz mi ? Elbet olur , insanin oldugu her yerde olur ama cezasini kendi bunyelerinde verir hallederler

Pana ne yapmis bilmiyorum ama 3 yilsa 3 yildir

Orası öyle. Kural neyse onu uygulayacakları kesin. Bizdeki gibi duruma göre hareket yok çünkü. Bence sıkıntı bunu büyük takımlara karşı uygulamamaları. Bakalım PSG ve Milan ne alacak?

Pana'nın lig konumuna bakarsanız puan silme cezası bile aldığını görürsünüz adamlar ekonomik olarak tamamen bitmiş durumda onlarla bizi kıyaslamak doğru değil bizim kıyaslanacağımız takımlar milan, inter, psg vs olur :D

Biliyoruz herhalde

Bu lobi işleri sadece futbolda mı oluyor bunun bin türlü uzantısı oluyor elbet o yaptıkları şeyin bedelini ödetmek için verilmiş olabilir bana öle geliyor

Yahu sevgili aydin . Euroleague ile uefa bir organik baga sahip degil ki . Pana nin euroleague yonetimini boykot etmesi uefa ile herhangi bir sportif , maddi bagi olmayan bu kurumu-kulubu etkilemez ki

Hani sunu desen , bir derece anlarim , tff ile Gs kavgali olur , ayni siyasi otorite gudumunde olan tbf bize bir cezayi abartili verir , bir baglanti kurabiliriz

Euroleague tamamen kar amacli bir organizasyon , bir ulkeye bagli degil , kaldi ki fiba-uefa bile olsa alakasiz derdim ama euroleague daha da alakasiz

Üst Alt