PANKART ÖNERİSİ : Tema ARDA TURAN - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

PANKART ÖNERİSİ : Tema ARDA TURAN

Cevap: PANKART ÖNERİSİ : Tema ARDA TURAN

Güzel kardeşim ben polise bu şekilde hitap edilmesine sinirleniyorum..Neden genelleme yapalım ki.. Askerimizin ve polisimizin en çok desteğe ihtiyacı olduğu zamanlarda halkımızın da onların yanında olmasını istiyorum sadece hepsi bu..Eğer çıkışım sert olduysa kusura bakma kardeşim..

Polise laf atan yok polis emir kulu memur..

Ben kim tarafından yönetildiğini söyledim ve bu bir Türkiye gerçeğidir..

arenadaki son maçta tüm takıma hitaben : ''çıkarken ışıkları söndürmeyi unutmayın'' yazabiliriz:) veya ''formaları kirletmeden (!) geri iade ettiğiniz için teşekkürler '' yazalım...veya son maç '' kabus bitti mi ne dersiniz ruhsuzlar? '' da yazabiliriz...bence bu seneye damga vuracak pankartlar yazılmalı!!! ardayla uğraşmayı bırakalım

Ander kalsun Mustafa Sarp

Rahat bırak bizi Balta Hakan

Dağ adamı Barış Özbek

Asıl eleman her zaman

TURAN

1 taş 4 kuş :D

pek Arda ile alakası yok ama

"Forma ne kadar çok terlerse, galibiyet o kadar güzel kokar .." güzel olurdu .

bence kişi sayısına bağlı

olsun bakalım 300 400 kişi

bişey yapabiliyorlarmı görelim.. tabi 3-5 kiş olsa sindirirler..

SLOGANIM :Ne onda Ne şunda Bizim Gönlümüz ARmaDa

Başkanlık yarışı için mesaj da verilmiş olabilir.. yada

Ne Para da Ne Kupada Bizim Gönlümüz ARmaDa

1,5-2 metre boyutlarındaki beyaz zemin üzerine yapılabilecek bir pankart 5-10 lira tutuyormuş sanırım.

Hayret ediyorum. Bu adamın 2 senedir yıldızlıkla alakası yok yok yok. Bırakın koşmayı, sahada yüreyecek hali kalmamış. Yıldız oyuncu bi şekilde kendini belli eder. Ne biliyim,adam geçer,güzel şut atar, adam gibi orta açar, kanattan bindirir.

Ama şaşırmamak lazım, bu takımın yıldızı da bu kadar olur. 14 milyon euro gibi paralar değerinin çok çok üstü. Arda en fazla 6-7 milyon euroluk oyuncu. BJK maçında simao onca yaşına rağmen Arda'dan 2 kat fazla performans sergiledi.

Arda tam bir el freni. Süratli atak anlayışı arda ile bitti.Evet takımın futbolcuya benzer tek oyuncusu,yetenekli ama fazlası değil. Kaptanlığı filan önemli değil. Önemli olan sahada gösterdiği performans. Başkan olsam iyi bir teklife hiç düşünmeden

satardım.

Hayret ediyorum. Bu adamın 2 senedir yıldızlıkla alakası yok yok yok. Bırakın koşmayı, sahada yüreyecek hali kalmamış. Yıldız oyuncu bi şekilde kendini belli eder. Ne biliyim,adam geçer,güzel şut atar, adam gibi orta açar, kanattan bindirir.

Ama şaşırmamak lazım, bu takımın yıldızı da bu kadar olur. 14 milyon euro gibi paralar değerinin çok çok üstü. Arda en fazla 6-7 milyon euroluk oyuncu. BJK maçında simao onca yaşına rağmen Arda'dan 2 kat fazla performans sergiledi.

Arda tam bir el freni. Süratli atak anlayışı arda ile bitti.Evet takımın futbolcuya benzer tek oyuncusu,yetenekli ama fazlası değil. Kaptanlığı filan önemli değil. Önemli olan sahada gösterdiği performans. Başkan olsam iyi bir teklife hiç düşünmeden

satardım.

Küfür etmek istiyorum

satardım.

Satınca kimi alacan?Mesut Özil,Nuri Şahin falan bizi alın diye bekliyo sanki

satardım.

bjk maçında top ayağına geldiğinde rahatladığımız iki adam vardı zaten biri Arda diğeri de Culio. Takımda şu ikisinden başka iş yapan adam olmadığı için zaten onlara da önlem almışlardı ve etkisiz olmaları da gayet normaldi. Bizim karşımızda da sadece Simao ile Guti olsa bizde onlara bu kadar rahat önlem alabilirdik. Sahada performansı kim ile gösterecek bu adam? Takım arkadaşları gününde olmadığında Messi ile Ronaldo'nun da ne halde olduklarını görüyoruz. Senin takım arkadaşın olarak Culio'dan başka kimse sana yardım etmezse tek başına Arda olarak ne yapabilirsin ki?

simao ile karşılaştırman için şöyle düşün, bize top arda'ya gelince hemen 2 kişi basıyor ona. arda onları geçse bile kendi başına kaleye kadar gitmek zorunda 2 kişi daha geliyor. pas atacak adam yok, ver kaça giremez, orta yapsa kimse vurmaz.

simao topu alınca bizimkiler geri geri kaçıyor adama alan veriyor. hemen iki kişi sıkışırsa pas atsın diye yanaşıyor. orta yaparsa uzaklaştırsak bile orta saha basıp tekrar tehdit yaratmaya çabalıyor.

yani biz arda'yı 1.5 senedir sağında solunda oyuncu varken izleyemedik. topu adama atıp 6-7 kişiyi geçip gol atmasını bekliyoruz.

Artık Ardaya pankart hazırlanması, uğruna kavga falan gereksiz şeyler.

Gereken yapıldı bence basket maçında dahi arda pankartı açıldı.

Ardanın kalıp-gitmesinden önce ciddi sorunlarımız var.

Üst Alt