PAOK'tan Rodrigues Açıklaması! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

PAOK'tan Rodrigues Açıklaması!

Arslan paokun gecen sene azeri takimiynan oynadigi maclari izlemis olmali

Hayır. Yazın Dinamo Tiflis'le ön eleme maçı oynadı PAOK. Tiflis'teki maçı stattan izledim. Djalma Campos ile sık sık kanat değiştiriyordu. O maçta Süper Lig'de faydalı olan Djalma vasat, Garry ise gayet iyi performans sergilemişti. Dinamo Tiflis tıpkı Süper Lig takımları gibi kapalı oynayan ve defansif yönü sağlam bir takım. Buna rağmen Garry o maçta tabiri caizse defansın ayarını bozmuştu.

Hayır. Yazın Dinamo Tiflis'le ön eleme maçı oynadı PAOK. Tiflis'teki maçı stattan izledim. Djalma Campos ile sık sık kanat değiştiriyordu. O maçta Süper Lig'de faydalı olan Djalma vasat, Garry ise gayet iyi performans sergilemişti. Dinamo Tiflis tıpkı Süper Lig takımları gibi kapalı oynayan ve defansif yönü sağlam bir takım. Buna rağmen Garry o maçta tabiri caizse defansın ayarını bozmuştu.

iste bir futbol dostu

Günay Sadık renktaşım ben Bulgaristan'dan biliyorum bir işe yaramaz derken Aslan Türkoğlu kardeşimiz etkili bir oyuncu diyor.

Kararsızlar ordusu büyüyor.

Yunanistan'da 3 sene önce oynuyordu, Ömer. Ben daha birkaç ay önce izledim. Bir oyuncu 3 sene içinde çok gelişebilir. Ona kalsa Bruma da bir dönem bazı taraftarlar tarafından beğenilmiyordu hatta Terim'in kazığı deniliyordu. O taraftarlar şimdi 25 milyondan aşağı satılmamalı diyor.

Üst Alt