Para Sıkıntısı Olmasaydı Ne Yapardınız? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Para Sıkıntısı Olmasaydı Ne Yapardınız?

Hayalini bile kuramadım.
Yapma renkdaş :(

dusunemedi_524737.jpg

Paralel Huzur Evreninde ; bir çiftlik satın alırdım.. Kendimi doğaya verirdim, kar amacım olmayacağı için her şey organik olurdu..

Paralel Atatürk Gençliği Evreninde, uzay aracı yapabilmek adına ar-ge satın alırdım.. Amatörde olsa bir şekilde yerli mühendisleri destekler bu alana giriş yapmaya çalışırdım.

Paralel Arap Evreninde : İngiltereden kulup satın alır paramla ün kazamaya çalışırdım.. Yatımla bodruma gider içini beyaz cincikli ruslarla doldururdum...

Mevcut Evrende: Ormanlık arazilerinde yangın çıkarıp, oralara inşaatlar yapardım daha fazla para elde ederdim.. arada birde umre ziyareti yapardım

Paralel Huzur Evreninde ; bir çiftlik satın alırdım.. Kendimi doğaya verirdim, kar amacım olmayacağı için her şey organik olurdu..

Paralel Atatürk Gençliği Evreninde, uzay aracı yapabilmek adına ar-ge satın alırdım.. Amatörde olsa bir şekilde yerli mühendisleri destekler bu alana giriş yapmaya çalışırdım.

Paralel Arap Evreninde : İngiltereden kulup satın alır paramla ün kazamaya çalışırdım.. Yatımla bodruma gider içini beyaz cincikli ruslarla doldururdum...

Mevcut Evrende: Ormanlık arazilerinde yangın çıkarıp, oralara inşaatlar yapardım daha fazla para elde ederdim.. arada birde umre ziyareti yapardım
Doruk da acımasız kapitalist çıktı

yonetimle bir anlasma yapardim.

bu anlasmaya gore selcuk, tarik, eray, yasin, ahmet, donk, vs. gibi adamlarin maaslarini odemeyi kabul ederdim. karsiliginda bu adamlarin bir an once kadro disi birakilip yerlerine altyapidan oyuncu konmasi sozunu alirdim.

boylece bursa macina kaliteli yabanci oyuncularin ve altyapinin mis gibi bir kadroyla cikardim.

Son düzenleme:
Üst Alt