Parçalı Formamız ile Sahadayız! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Parçalı Formamız ile Sahadayız!

tamamdır işte bu asıl maç forması , onu ben store'da göremedim herhalde.yukarda linkini paylaştım.Ama sneijder'in parçalısı daha bir efsaneydi sanki.

Tasarım olarak tartışılabilir, ama onun da hoşuma çok hoşuma gittiğini söylemeliyim, kumaş kalitesi olarak böyle bir Galatasaray forması üretildiğini görmedim daha önce. Formayı inceleyip deneme fırsatınız olursa ne demek istediğimi anlayacaksınız.

Forma alacak olsam Metin Oktay forması dışında forma almam şu anda. Parçalı forma geçen seneye göre daha iyi ama göğüs bölgesindeki renk değişimi son derece gereksiz olmuş ve formanın içine etmiş. Gerçekten adam gibi bir tane parçalı yaptılar o da 2013-2014 sezonu parçalı formasıdır.

59202e77de039ccda3000001.jpg

Geçmişteki mor forma olmasın da... Bu sene daha forma almadım parçalı formaninda renkleri zaten harika ama tasarım olarak beğenmedim çok daha agresif gs ruhunu yansıtan bir tasarım olabilirdi. Tabi en önemlisi o forma içinde futbolcuların göstereceği performans . Onlar iyi oynasın da biz razıyız bu sene de forma almaya.

Üst Alt