Parfüm Koleksiyonum - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Parfüm Koleksiyonum

Jean Paul Bey efendiler

20130805_125442.jpg

lan bide parfum koleksiyon olayinida hic anlamam benim parfum ile iliskim kapagini acip sikmak, bitincede yenisini almak. bak bide bos siseyi cope atarim.

usta şu 3 parfümü alsam nasıl

paco rabbanne - one million

davidoff - cool water

giorgio armani - acqua di gio

yada bana önerin nedir senin ilk 3 ün nedir. sıralarmısın bana ?

usta şu 3 parfümü alsam nasıl

paco rabbanne - one million

davidoff - cool water

giorgio armani - acqua di gio

yada bana önerin nedir senin ilk 3 ün nedir. sıralarmısın bana ?

Paco rabbane cok guzel parfum ve eau de toilette olmasina ragmen kaliciligi eau de parfum ayarinda. Fakat su an mevsimi degil. Kis ve son bahar mevsimlerine daha uygun.

Davidoff yapay ve bana mide bulantisi veriyor. bes para etmez.

Acqua di gio iyidir ve her okazyona kullanabilirsin ama pisti olma ihtimalin yuksek. Onun yerine baska akuatik parfumleri dene. Fiyati onemi degilse Creed millesime imperial harika olurdu mesela.

Su an yaz oldugu icin ilk 3 parfumum sunlar. Kisin degisiyor tabiki.

Creed Aventus

Tom Ford Grey vetiver

Heeley Sel Marin/Lalique white pour homme

Türkiyede 2 dolara deodorant alamıyosun. Gerçi parfüm satan yerler var 5 tl'ye 50cc alana 50cc bedava :D

Mis burda imkan bu binlerce çeşitte var :D

Hacı akıllı adamın yapacağı iş değil seninkisi :D Bu bildiğin sapkınlık.

Bende de küçük not defteri bağımlılığı var. Özellikle eşantiyon olanlara karşı herifler çok iyi defter yapıyor yahu :D

valla yazdıklarının yarısını ilk kez duyuyorum atilla ama müthiş koleksiyon yapmışşın ben de meraklıyımdır parfüme ama öğrenci olunca orjinali almak zor geçenlerde bi kampanya yakalamıştım ama almamıştım keşke alsaydım diyorum burberry london nasıl sence ? birde SOLISSIMA HAZARD EXTREME MAN nasıldır sence ?

Burberry parfumleri genelde cok vasattir. Tekstilde gosterdikleri basariyi bir turlu parfumde yakalayamadilar. Fakat london man istisna. hatta burberry'nin tek sevdigim parfumu. solissimayi denemedim ama burberry london man gayet guzeldir. ozellikle parfumun son notalari bence en guzel yeri. Kalicilikta gayet iyi.

Creed Original Santal parfumude Burberry London man'e benzer ama cok daha guzeldir kokusu. fiyatida tuzlu tabi

Üst Alt