Paris Saint-Germain Takip Başlığı - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Adrien Rabiot, PSG'nin 8 milyon Euro maaş, 7 milyon Euro imza bonus içeren konrat yenileme teklifini kabul etmedi.

Rabiot, 10 milyon Euro maaş, 10 milyon Euro bonus istiyor.

Dpdi2pkWwAEsaCF.jpg

PSG Kızılyıldız maçı 10-0 bitse kimse şaşırmazdı. PSG o kadar rahat pozisyona girdi ki maçı izlerken kale boş olsa anca bu kadar girilirdi diye düşünmüştüm. Şike iddialarına bakarsak adamlar gerçekten boş bırakmış :) 4-0'dan falan sonra ön üçlü bencillik kasinca pozisyonlar birer birer harcandı.

Frankie çok farklı bir orta saha herifi 10 numaraya koy oynar 8 oynar 6 oynar kanada koy oynar.. Herşeyi iyi yapıyor tabi bu yeteneklerini bir üst seviyeye taşımak ayrı bir olay.. Zaten aynı oyunu oynarsa gelecek 10 yılın en iyi orta sahası olur..

Bu arada tarz olarak barca ve cityye çok daha uygun gibi geldi bana.. Özellikle guardiola bayılır böyle topçuya..
Çok detaylı izlemediğimi de belirteyim denk geldikçe dikkatimi çekti daha detaylı analizi olan varsa okumak isterim acaba ben mi hep harika maçlarına denk geldim..

Son düzenleme:
Üst Alt