Parlayamamasına en çok üzüldüğünüz Genç Yeteneğimiz - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Parlayamamasına en çok üzüldüğünüz Genç Yeteneğimiz

Cevap: Parlayamamasına en çok üzüldüğünüz Genç Yeteneğimiz

Uğur, Ferhat ve Aydın Yılmaz çok yetenekliydiler ama yanlış hocaların elinde harcandılar. Herkes Gerets değil ki koltuğunu gençler için feda etsin.

Uğur, Ferhat ve Aydın Yılmaz çok yetenekliydiler ama yanlış hocaların elinde harcandılar. Herkes Gerets değil ki koltuğunu gençler için feda etsin.

Uğur, hocalardan ziyade; karda kışta, oynanmaya hiçbir şekilde el verilmeyen statta sakatlanarak bitirildi. Bak bitirildi diyorum, oysa o zamana kadar çok iyi bir çıkış yakalamıştı.

Oğuz Şabankaydan çok ümitliydim ama olmadı, yalnız semih kaya şu an kartalsporda iyi maçlar çıkarıyor seneye kadroya düşünebiliriz...

uğur uçar ın parlayamaması içimde bi burukluk bıraktı

Uğur uçar,mükkemmel oynarken sakatlanmış bir daha kendine gelememişti.

listede adı yok ama ben İrfan Başaran'dan çok umutluydum. En çok onun için üzüldüm.

Uğur, hocalardan ziyade; karda kışta, oynanmaya hiçbir şekilde el verilmeyen statta sakatlanarak bitirildi. Bak bitirildi diyorum, oysa o zamana kadar çok iyi bir çıkış yakalamıştı.

Ben de anlamıyorum açıkçası federasyonların maç ertelememe konusundaki azimliliğini. Uğur'un sakatlandığı Konya maçı olsun, Trabzon ve Fenerbahçe'nin aynı yıl Sivas ile oynadığı maçlar olsun buz üzerinde oynatıldı. Normalde ertelenmesi gereken maçlar ama düşünsene Fenerbahçe'nin maçı ertelendiği zaman burada neler konuşulacağını? Antu farksız mı olur Galatasaray maçı ertelense? Federasyonların basiretsizliği kadar taraftarların kötü niyetli olması da sorun.

Burda fenerbahçe derbisinde iki bekte iki genci (Uğur, Ferhat) oynatmasını kastediyorsun sanırım.

Onu kastetmedim, senin için fesat. :)

Bu çocukları 17 yaşında oynattı Gerets, maç ayırt etmeden hem de. Konya maçında kim attı golü 90+2'de? Bak bakalım Gerets gidince ne kadar şans bulabilmişler.

Ugura cok üzüldüm, gelecegin kaptani olarak görmüstüm, Ankaragücüne transfer oldugunda gercekten cok cok üzülmüstüm.

Onu kastetmedim, senin için fesat. :)

Bu çocukları 17 yaşında oynattı Gerets, maç ayırt etmeden hem de. Konya maçında kim attı golü 90+2'de? Bak bakalım Gerets gidince ne kadar şans bulabilmişler.

En büyük eleştirileri fenerbahçe maçından sonra aldı ama. "Koltuğunu feda etmek" falan diyince o geldi direk aklıma. :)

listede adı yok ama ben İrfan Başaran'dan çok umutluydum. En çok onun için üzüldüm.

Listeye eklendi.

Hagi ilk döneminde gençlerden en çok Zafer'e güveniyordu. Ardından Eric Gerets geldiğinde de onun üstünde duruyordu. Ama Gerets'in ikinci sezonunda kiraya gitti ve bir daha kendini toparlayamadı. Beylerbeyi'nde ve ikinci ligdeyken de takip ettim kendisini. ama bir türlü parlayamadı. En çok ona umut bağlamıştım. Zafer'den sonra İrfan'ı da öyle takip ettim ama o da kayboldu gitti.

Uğur çok talihsiz bir şekilde 1 seneden fazla uzak kaldı takımdan. Sakatlanmadan önce Türkiye'nin en iyi sağ bekiydi.

Bu ankettekilerden Cafercan Aksu ile Oğuz Sabankay olur da.Bence asıl cevap Arda.Çok daha mükemmel olabilecek bir zeka varken şark zihniyetinde ki yönetim ile geliştirmek gibi bir amacı olmayan teknik adamların kurbanı oldu.

Son 3-4 yılda hangi futbolcu futbolunun üzerine koydu Allah aşkına hatırlıyormusunuz.

Üst Alt