Pasif Üyeleri Tekrar Heyecanlandırma Operasyonu - Sayfa 30 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pasif Üyeleri Tekrar Heyecanlandırma Operasyonu

Mahkemeler genelde suruncemede kalir gibi bir intiba var ya siradan bir vatandas olarak benim algimda, sizin durusmalar siklikla gerceklesiyor sanirim, nedeni nedir ve tahmini nihai sonuc ne zaman belli olur acaba

Hakime göre bu duruşma belli olacaktı. Yeni yumurtalar çıktı. Şansıma 35 40 güne bir koydular. Zaten 3 ay falan daha uzarsa biterim stresten

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Sorduğum o oldu. Aynı iddianamede 8 M dolar paraya malları sattığımız fabrikayı satış fiyatımız vs hepsi geçiyor. O dönemde beyan ettiğim aylık gelirim belli. 1800 tl cep harçlığı bile değil. Ki bunun için kredi çekmişim birde. Ve hayatımda hiç hesap açmamış olduğum bir banka. Çalışanları şahit gösterdiler. Çalışanlar bizim hakkımızda olumsuz tek kelime etmediler. Halkı kışkırtmakla alakalı, 4 ay fabrika çalışmadı maaşlarımız ödendi boş oturduk dediler. 7 farklı tarihte fetöş toplantısında olduğum iddia edildi. O tarihlerin ikisinde uçakla başka şehre gittiğimi ispat ediyorum. 4 tanesinde yurt dışındayım. 1 tanesiyle alakalı elde delil Yok. Kimler var sohbette kimle gitmişim? Hangi ev cevap Yok. Her duruşma yeni birşey çıkıyor. Bu seferde yeni deliller bulunmuş. Bankasya ya 17-25 Aralık sonrası 4 M tl yatırmışız. Ama ortada dekont yok? Şirket ve şahsi hesabımız Yok. Bunların sorulmasına karar verildi. 1800 tl kredi çekiyordum. Şimdide 4 M tl mi Ödemişim dedim. Mahkemeye saygısızlık yapıyormuşum. Çileden çıkarıyorlar. Her gün imza atıyorum. Ailemin yarısı yurt dışında ve çıkış yasağı onlarada koyulduğu için dönemiyorlar. Ben çıkamıyorum. Kurduğumuz fabrikayla ilgilenemiyorum. Şahsi hesabıma 1 tl yatsa bloke oluyor. Kartlarım bloke. Eş dostun kartları ile yaşıyorum. Bildiğin hayatımı rezil ettiler. Avukat gülüyor artık. İmza verdiğim karakoldakiler bile şaşırıyor.

İftira atılmış olabilir mi? Zira ne olduğu belirsiz bir ihbarla bile insanları direkt fetöcü diye alabiliyorlar.

da24c284811495bc563c3b16f2791d24.jpg

Bahsettiğim bu hatundu galiba. #nipples

Hakime göre bu duruşma belli olacaktı. Yeni yumurtalar çıktı. Şansıma 35 40 güne bir koydular. Zaten 3 ay falan daha uzarsa biterim stresten

Kardeşim sakin ol.
Sen bu zamana kadar çok şeyin üstesinden geldin.
Bırak uğraşsınlar, sen çözüm üret sakin ol.
Sakın stress yapma sağlığına dikkat et. Bu günlerde geçecek, mühim olan yara bere almadan düzlüğe çıkmak.

Çok fazla bir şey diyemeyeceğim ama git avukatınla savcıdan bir randevu al.
Onların amacını öğren gerekiyorsa anlaş kurtul.

Bence dünya malı için özgürlüğünü ve sıhhatını bunlara verme.

Başımın gözümün sadakası olsun dersin.
Para nedir ki.
Ben bugün dımdızlak ortada kalsam 1-2 seneye yine bir yerlere gelebilirim.
Sen de aynısını yapabilirsin.

EML-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt