# Patrick Vieira

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mustafa OKTAY

Kırmızı Üye
Cevap: #Patrick Vieira

Bu adam bırakın üç seneyi 5 senede oynar.Hatta bu adamı pivot santrof olarak kullan Türkiye'de 10 golden aşağı atmaz.Konuştuğumuz adam Viera ve eğer ön libero mevkii dünyada en önemli pozisyonlardansa onun yüzündendir.

Not : Tuğba Özay'ın düğünündeydi geçen , acaba Türkiye'ye gelmesi için herhangi bir baskı uygulamışmıdır. :)

Caner Akdemirci

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Cevap: # Patrick Vieira

Bu adam gelirse hiç bir maçı izlemem ...

Hüseyin Üner

Kırmızı Üye

Bizim basına yabancı basında uydu, salla isimleri daha sonra seyret aradaki farkda bizimkiler söyledikleri yalana kendilerinde inanması oluyor.Yabancı medyada nasılsa Türkiyede YALAN VE PALAVRANIN adeta bedava reklam oldugunu , anladıgından kendiklerinin reklamını yapıyorlar [ tıpkı bizdeki Yalanspor,palavramaç,atmasyongol, gibi SÜLÜN OBMAN ın torunları olduklarını İSPAT edenler ] burada bide medya deniliyorki , eger Sülün Osman yaşasaydı bunlara madalya verirdi ...

Sülün Osmanın şimdiki torunlarını ,yaptıkları işlerden ötürü kutlar aynı başarıyı öteki takımlarada göstermesini dilerim .

Dunyada akıl dagılıtırken bunlar herhalde kapı dışındaydılar, garibanlar faydalanamadılar zavallılar.O akılıda GALATASARAY taraftarları verecek galiba .????????

SAYGILAR..

Erkut Sözeri

Parçalı Üye

Viera arsenalde ve juventusda müthişti intere gitti hiçbirşeyi kalmadı şimdi gelse yersiz para kaybı olur.

Mehmet Vural

Tecrübeli Üye

Vieira müthiş olur bu adam Mehmet Topal'ın yerini doldurur oynadığı birkaç maçını izledim İnter'de gerçekten hala iyi oynuyor atağada müthiş katkı sağlıyor.Sanmıyorum gelsin çünkü çok pahalı.Tecrübesi yeter bu adamın orta sahada bir sağa bir sola mekik dokuyor şahsen ben gelirse yararlı olacağına %100 inanıyorum.

Léo Güney

Şef Gümüş Kıvrım
Cevap: #Patrick Vieira

Biraz mantikli yorum yapin mehmet topal vieira olmasi icin en az 50 firin ekmek yemesi gerek.Vieira dunyada en iyi 10 ortasaha oyuncusu arasinda gosteriliyor rahat 3-4 sene oynar suan 32 Yasinda sahsen ben cok isterim juventus 32 milyon avroya almisti sanirim arsenalden sonra 13 e intere sattilar ikinci lige dustukleri icin

Berk Ercan

Parçalı Üye

Ne işi var bu adamın ya? Kaç yaşına gelmiş. Biz geleceğin takımını yaratalım diyoruz adamlar Viera diyo :)

Anıl Tatar

Parçalı Üye

Bu haberler Mehmet Topal'ın gideceğine işaret. Bakalım görelim.

Hasan Emre Mert

10 Numara!

Aslınsa çift önliberoda mehmet topal-Vieira iyi iş yapar..İkisininde ayakları uzun..Topal hatta vieira'ya benzetiliyordu:),Bu ikilinin önünde etkili ortahasa ve tek forvet iyi olurdu..

Mustafa OKTAY

Kırmızı Üye

Viera'yı bile beğenmiyoruz artık.Adnan Polat büyük adamsın vesselam.

Taner AYATA

Kırmızı Üye

Vierayı Mehmet topalın yanına koyarsak oraya duvar öreriz.Arkada da servet var zaten. :)))

Hasan Can

Kırmızı Üye

kariyerine fransada bi takımda devam etmek istediğini açıkladı. bide barca silvinhoyla sözleşme imzalamckmış yarın kesin bize yazarlar

Oray Us

Aslan Üye

Gelse de Mehmet Topal idolüyle top oynasa.O zaman kendini çok geliştirir gibime geliyor.Vieira kendine gelirse alınabilecek en iyi birkaç topçudan biridir.Bende Mehmet gibi hayranı olduğumdan hayır diyemiyorum bu haliyle bile. :)

Engin ŞİŞMAN

Aslan Üye

baş ka yere yazdım millet yıne begenmeme pıskozuna gırmıs .. Çabuk unutuldu ınamotolar carruscalar bratular v.s ler!....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt