PC Oyun Önerileri - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

PC Oyun Önerileri

Cevap: PC Oyun Önerileri

Estağfrullah Umut. Hava atmak için değil daha önce konusu olduydu bu sefer bilgilendireyim istedim. PC toplamak en iyi işlemci ve anakartla olmuyor sadece bunu göstermek için söyledim:)

Bu arada tüm bu bileşenleri kendim topladım herbir parçayı ve montajını yaptım. 3ayda 1 bakımını 6 ayda 1 de format atıyorum. Yani gidip almadım bir yerden hazır halde hava atayım:) Zamanla topladım.

Yanlış anlama Serdar kişisel görüşüm :

Tarzıma uygun değil ve çocukca geliyor bana:) İlk 2 serisini arkadaşımda denemiştim 10dk sabrettim :)

Estafurllah ama Gta 4 gercekten grafk bakımından cok farklı.. Grafiklerini incelemeni öneririm.Call of daty modern... 2 Sardım bugunlerde bıtırmek uzereyım ama zor ama zevki tavsıye ederım:D

Çıktığı gün aldım ElectroWorld'e ön sipariş etmiştim Cod Modern warfare 2 'yi :) Online oynuyorum ara sıra artık, süper bir oyundur. GTA'nın grafikleri hep iyi olmuştur. Şuanda da öyle en iyi 3-4 oyundan biri ama kurgusu ve tarzı bana ters :)

assassins_creed_2_cover1.jpg

Kusursuz olmuş :cool:

Üst Alt