Pektemek, Kavlak ve Pehlivan bitti iddiası! - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pektemek, Kavlak ve Pehlivan bitti iddiası!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Pektemek, Kavlak ve Pehlivan bitti iddiası!

Bu transferler hakkında bilgisi olan varsa ayrıntılı bir şekilde bilgi verirse çok iyi olur.

Bu oyuncular Webster yönetimini kullanmak istemediler,yetştikleri kulübe karşı bir aidet sergilediler. Yani Rapid'in istediği parayı vermeden alamayız...

Veli ve Yasin bitti galiba. Veli icin Xavi benzetmeleri var, yalnız Yasin icin pek ic acıcı seyler duymadım.

Istanbulspor alt yapisindan tanidigim bir arkadasimdan email aldim bugun. Kendisi 7 senedir Avusturya'da yasiyo. Yerel medya ve radyolarda transferlerin bittigine dair haberler oldugundan bahsetti. Yasin'in Galatasaray'da tutunamayacagini da uzerine basa basa ekledi.

Istanbulspor alt yapisindan tanidigim bir arkadasimdan email aldim bugun. Kendisi 7 senedir Avusturya'da yasiyo. Yerel medya ve radyolarda transferlerin bittigine dair haberler oldugundan bahsetti. Yasin'in Galatasaray'da tutunamayacagini da uzerine basa basa ekledi.

inşallah doğrudur. Tam ihtiyacımız olan şey Gelecek vaateden sağlam altyapı eğitimi almış Türk futbolcu sayısını artırmak olmalı. Her nekadar ikisini de çok izlememiş olsamda Yasin konusunda Arkadaşın gibi karamsar değilim. Sonuç çok boş oyuncuyu Avusturya milli takımında oynatmazlar diye düşünüyorum. Kaldı ki ikisininde yaşları çok genç ve gelişime açıklar.

Anlastigimiz herkesin bildigi bir gercek. Ama sorunlari halletmek icin yabanci transferleri bekleniyor. Veli isi biraz rahatsiz edici ama o bonservis sorunu da cözülebilir bence.

Şu scouutgs de çıkan haber nedir tam olarak bilgisi olan varmı?

Veli bursa ile idmanlara çıkmış galiba.

Bu iki gurbetçiyi almamız lazım,her ne kadar başkan 5 yabancı alacaz desede ortasahada alternatifsiz kalacaz tekrar,ayhan ve barışa güvenim kalmadı,bari yasin ile veliyi alalımda geleceğe yatırım yaparız.

Öyle bir durum yok bildiğim kadarıyla Bursaspor klübününde oyuncuyla ilgilendiği yönünde haberler çıktı..Ayrıca bursaspor o kadar prestijli bir klüp mü ki avusturya milli takım oyuncusunu denemek için antremana çıkarabilsin..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt